Експерти

Гліб Вишлінський, виконавчий директор

Здійснює загальне управління Центром, представляє його в стосунках з партнерами.

У грудні 2015 року Гліба було обрано до Ради платформи “Реанімаційний пакет реформ”. В листопаді 2016 року та у грудні 2017 року його переобирали до Ради РПР.

Професійний досвід
Гліб Вишлінський має понад 20 років досвіду в економічному аналізі та дослідженнях.

З 2010 року до квітня 2015 року Гліб обіймав посаду заступника директора GfK Ukraine, лідера українського ринку маркетингових досліджень, загалом в GfK Ukraine Гліб працював з 2003 року. До цього протягом 1997-2003 років обіймав посади головного економіста, директора з публікацій та заступника директора Міжнародного центру перспективних досліджень. Гліб розпочав свою кар’єру як економічний журналіст та редактор, в 1993-1998 рр. працював в різних друкованих медіа.

Освіта
Гліб отримав ступень спеціаліста з менеджменту в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут».

Марія Репко, заступник директора

Відповідає за координацію досліджень у сфері державної політики, що спрямована на забезпечення макроекономічної стабільності (зокрема, монетарна та фіскальна політика, а також політика щодо фінансового сектору).

Професійний досвід
У період з 2006 по 2013 рр. Марія працювала аналітиком в інвестиційній компанії «Тройка Діалог Україна», де відповідала за дослідження компаній та стратегію на кредитних ринках. Також має досвід роботи начальником аналітичного відділу в компанії Empire State Capital Partners та в управляючій компанії великої української групи підприємств, де опікувалася інвестиціями акціонерів на зовнішніх ринках капіталу (2014-2015 рр.).

Освіта
Марія має магістерський ступінь Київського національного економічного університету в галузі менеджменту та магістерський ступінь Українського інституту розвитку фондового ринку в галузі фінансів.

Дмитро Яблоновський, заступник директора

Відповідає за координацію досліджень у сфері державної політики, що спрямована на забезпечення макроекономічної стабільності (зокрема, монетарна та фіскальна політика, а також політика щодо фінансового сектору)

Професійний досвід
З 2004 по 2016 рік Дмитро працював у компанії GfK Ukraine, де відповідав за дослідження фінансового сектору. У 2003-2004 працював фінансовим аналітиком у Maersk Sealand.

Освіта
Дмитро має магістерський ступінь після закінчення магістерської програми Консорціуму економічних досліджень та освіти (нині Київська школа економіки) при Національному університеті «Києво-Могилянська Академія».

Picture1

Наталія Бест, директор освітніх програм, старший економіст

Відповідальна за координацію освітніх ініціатив, які проводяться за підтримки ЦЕС

Професійний досвід
Має більше 15 років загального професійного досвіду в області прямих інвестицій та корпоративних фінансів. Останнім часом була головою патронатної служби Міністерства економічного розвитку та торгівлі в команді Айвараса Абромавічуса (2015-16). До цього працювала керівником фінансової служби в Lycée Francais Anne de Kiev (2014-15), віце-президентом в Horizon Capital (2006-07), інвестиційним менеджером в Western NIS Enterprise Fund (1998-2006).

Освіта
Наталія має магістерський ступінь з ділового адміністрування в галузі управління інвестиціями, який отримала в Ohio State University та ступінь бакалавра з ділового адміністрування в галузі фінансів (з відзнакою) з West Texas A&M University.

Дослідження: 

  Picture2

  Ірина Піонтківська, старший економіст

  Працює в групі з досліджень у сфері державної політики, що спрямована на забезпечення макроекономічної стабільності.

  Професійний досвід
  З 2005 по 2013 рік Ірина працювала економістом у інвестиційній компанії «Тройка Діалог Україна», де відповідала за макроекономічні дослідження та моніторинг економічного розвитку України. Також має досвід роботи економіста у недержавній громадській організації «Блейзер Фундація» (з 2003 по 2005 рік).

  Освіта
  Ірина має магістерський ступінь після закінчення магістерської програми Консорціуму економічних досліджень та освіти (нині  Київська школа економіки) при Національному університеті «Києво-Могилянська Академія».

  Picture4

  Юлія Руда, економіст

  Працює в групі досліджень у сфері державної політики, що спрямована на забезпечення макроекономічної стабільності.

  Професійний досвід
  З 2014 до жовтня 2015 рр. Юлія працювала експертом у Альфа Банк Україна, де відповідала за прогнозування ключових показників ефективності Департаменту кредитних стягнень, розробку економіко-математичних моделей для планування.

  Освіта
  Юлія отримала магістерський ступінь Національного університету «Острозька Академія» за спеціальністю «Економічна кібернетика».

  Олексій Гаманюк, молодший економіст

  Працює в групі досліджень у сфері державної політики, що спрямована на забезпечення макроекономічної стабільності.

  Професійний досвід
  У 2016 році працював асистентом в Асоціації випускників Київської школи економіки. У 2015-2016 рр. був членом Студентської колегії та Вченої ради Києво-Могилянської академії.

  Освіта
  Олексій має бакалаврський ступінь Національного університету “Києво-Могилянська академія” за спеціальністю “Економічна теорія”. На даний час здобуває магістерський ступінь у Київській школі економіки за спеціальністю “Економічний аналіз”.

  КОМУНІКАЦІЇ ТА ОФІС

  Picture1

  Оксана Клименко, директор з комунікацій

  Відповідає за розробку та втілення комунікаційної стратегії ЦЕС, що спрямована на формування суспільної підтримки реформ в Україні.

  Професійний досвід
  Оксана має понад 15 років досвіду в сфері комунікацій.

  З 2013 по 2015 рік займалась реорганізацією департаменту внутрішніх та зовнішніх комунікацій ПАТ «Укртелеком». У 2011 організовувала антикризову інформаційну підтримку корпоративного конфлікту у телекомунікаційній галузі у м. Бішкек, Киргизька Республіка. З 2009 по 2010 рік була керівником аналітичної групи в Казахстані, де консультувала органи державної влади та перших керівників Республіки(м. Астана, Республіка Казахстан) з коммунікаційних питань. В тому числі відповідала за розробку рекомендацій щодо миттєвого репутаційного та антикризового реагування.

  Паралельно з тим з 2006 по 2009 рік відповідала за комунікації в ВАТ «Донецьккокс» (промислове підприємство, м.Донецьк).Протягом 2008 року була заступником директора медіа-компанії «Україна сьогодні» (м. Київ, Україна). Протягом 2005-2017 років працювала у PR-агенціях та для приватних клієнтів, де займалась антикризовим консультування фінансово-промислових холдингів та окремих промислових підприємств. У коло обовязків входила розробка програм антикризових комунікацій, стратегічне плануванням, репутаційний аналіз, розбудова та реалізація PR-стратегій, управлінням комунікаціями компаній-клієнтів та їх перших осіб, проведення комунікаційні тренінгів та навчання команд.

  Освіта
  Оксана – магістр економіки Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

  Дослідження: 

   Picture4

   Надія Ворона, менеджер з цифрових комунікацій

   Відповідає за розробку та втілення комунікаційної стратегії ЦЕС, що спрямована на формування суспільної підтримки реформ в Україні.

   Професійний досвід
   Раніше працювала в мовному центрі Acorn Language Centre, де займала позицію офіс-менеджера.

   Освіта
   Надія вивчає рекламу та зв’язок із громадськістю в Київському національному торговельно-економічному університеті.

   Picture4

   Тетяна Кравчук, адміністративний асистент

   Відповідає за злагоджене функціонування офісу, а також координує реалізацію проектів.

   Професійний досвід
   Протягом семи років працювала в українському представництві компанії «Альфа Лаваль» (Швеція) офіс менеджером та асистентом з комунікацій.

   Освіта
   Тетяна отримала магістерський ступінь Київського Національного Лінгвістичного Університету за спеціальністю «Менеджмент організацій».