Консорціум для розробки індексу оцінки розвитку міста

У зв’язку з проблемами та викликами, які стоять перед суспільством та органами місцевого самоврядування, ми розуміємо важливість та необхідність запровадження професійної та регулярної оцінки стратегічного розвитку міст.
Тому ЦЕС бере участь у Консорціумі для розробки нового інструменту оцінки – Індексу розвитку міст (англ. – City Progress Index) та подальшої співпраці.
Основною метою даного проекту є розробка методології вимірювання Індексу розвитку міст для стимулювання економічного, соціального та інституційного розвитку українських міст і регіонів.

City progress index –це індекс динаміки розвитку міст, що є комплексною рейтинговою оцікою зміни якості життя у містах, їх інвестиційної привабливості та інституційної спроможності муніципалітетів, складений на основі статистичного та економетричного аналізу, а, також експертних оцінок.

Індекс дозволяє порівняти місто із самим собою у минулому та моніторити динаміку розвитку. Це перший елемент стратегії, бо кожна стратегія починається з досліджень та аналізу даних. Індекс покриває практично всі сфери життя міста, це і безпека, і охорона здоров’я, і економічний розвиток, і освіта, і екологія… Він дозволяє зрозуміти стан та перспективи розвитку, ідентифікувати проблемні ділянки».

City Progress Index (індекс розвитку міста) — важливий інструмент стратегічного планування, який має надавати не оцінку і аналіз роботи місцевого самоврядування, а й певні рекомендації. Адже, аналізуючи такі індикатори як якість життя, інституційна спроможність або інвестиційна привабливість, органи місцевої влади мають чітко розуміти, що саме слід впровадити в процесному менеджменті аби вплинути й покращити ці показники.

Файли для завантаження
штрих

Контактна особа

штрих

Підписуйтесь на розсилку штрих