fbpx

Китайський економічний слід в Україні — анонс презентацїі

10 Серпня 2021
Поділитись

Форма реєстрації – в кінці сторінки

Центр економічної стратегії досліджує китайський економічний слід в Україні, щоб з’ясувати, чи використовує Китай свій капітал для впливу на українську політику і суспільство.

Протягом останніх років Китай нарощував торгівлю з Україною, придбав великі активи у сфері енергетики та агро, а також скандально намагався купити”Мотор Січ”.

Ми розділили економічний слід Китаю на наступні категорії: двосторонні економічні відносини (аналіз торговельних потоків, прямих інвестицій, опис найбільших гравців), вплив на конкретні сектори (від металургії та енергетики до культури та освіти),  практика і моделі китайських інвесторів  (боргові інструменти, офшорні юрисдикції, питання інтелектуальної власності).

У вересні ми презентуємо наше дослідження, якщо вам цікава ця тема – реєструйтесь у цій формі. До цього ви можете почитати матеріали наших економістів на цю тему у медіа.

До речі, раніше ми проводили аналогічне дослідження по капіталу з Росії. Обидва дослідження було підготовлено за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE), Вашингтон, округ Колумбія.

Заповніть форму та отримайте реліз дослідження на цю тему.

X