fbpx

Реформувати чи приватизувати: що робити в Дніпрі з комунальними підприємствами

22 Вересня 2020
Поділитись

Форма реєстрації внизу сторінки

Запрошуємо 22 вересня о 10:00 на онлайн-обговорення «Реформувати чи приватизувати: що робити в Дніпрі з комунальними підприємствами». Організатор дискусії – Центр економічної стратегії, неурядовий дослідницький центр. Співорганізатор – ГО «ЛАРП».

Обговорення буде відбуватися в Zoom. Ми поговоримо про те, в яких сферах комунальні підприємства потрібні, а в яких – шкодять конкуренції; як уникнути політичного впливу на діяльність комунальних підприємств; про те, як використовувати видатки міст на їх утримання більш ефективно; а також про те, яких реформ потребують КП в Дніпрі.

До участі також будуть запрошені депутати міської ради, працівники мерії, експерти, журналісти, представники комунальних підприємств.

Програма події:

10:00-10:20 Презентація дослідження «Як подолати неефективність комунальних підприємств» Богдан Прохоров, економіст Центру економічної стратегії

10:20-11:00 Обговорення «Реформувати чи приватизувати: що робити в Дніпрі з комунальними підприємствами»

Запрошені учасники обговорення:

  • Юрій Акуленко, депутат Дніпровської міської ради
  • Іван Васючков, спеціаліст департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради
  • Олена Гарагуц, журналістка, засновниця газети «Лица»
  • Олександр Купрієнко, депутат Дніпровської міської ради
  • Денис Селін, Голова правління ГО «Платформа Громадський Контроль»
  • Олександр Турковський, голова Південно-східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (очікуємо підтвердження)
  • Антон Філіппов, журналіст-розслідувач

Модератор: Андрій Федотов, директор з комунікацій Центру економічної стратегії

11:00-11:30 – Питання та відповіді, вільне обговорення.

Центр економічної стратегії – незалежний центр досліджень державної політики. Завдання ЦЕС – підтримка реформ в Україні з метою досягнення стійкого економічного зростання країни. Центр робить внесок у розробку стратегії економічного зростання України, здійснює незалежний аналіз найбільш важливих аспектів державної політики, а також працює над посиленням громадської підтримки реформ. Заснований у травні 2015 року.

ГО «ЛАРП» створено у серпні 2014 року на базі редакції незалежної дніпровської газети «Лица», яка виходить з 1998 року та має велику історію протидії авторитаризму та корупції. Засновниця – журналістка Олена Гарагуц. Газета «Лица» працює на сайті www.litsa.com.ua.

X