fbpx

Трекер відновлення української економіки

Трекер 06.09 Завантажити Трекер 06.09 (596.53 KB)

Оновлено: 13.09.2021

Оновили дані трекеру економічних змін на час пандемії. Підписатися на розсилки можна за посиланням. Ми проаналізували мобільність громадян, пошук роботи і вакансії, оплати терміналами Приватбанку і Приват24, а також споживання електроенергії. Вдячні за надання даних для трекера компаніями Google,  Work.ua, Rabota.ua, Jooble, ЛУН, Укренерго, Dragon Capital, Приватбанк, Опендатабот, Aviasales, RailwayBot, Poster, Booking.com, Airbnb, Transparent, Vrbo, Tripadvisor, OLX Робота, київський метрополітен.

Активність бронювання авіаквитків повернулася до літніх темпів, люди намагаються використати можливості для подорожей, побоюючись обмежень на перельоти. Мобільність загалом тримається вище показників минулої осені, окрім відвідування офісів. На ринку праці продовжується зростання.

Мобільність українців

Мобільність українців за тиждень трохи зменшилась, але загалом тримається вище рівня, який спостерігали в цей період минулого року (відвідування ТРЦ більше на 5%, продуктових – на 10%, використання транспорту – на 7%). Натомість, робочі місця зараз відвідують на 4% менше, аніж минулого року.

Ринок праці

Активність на ринку праці продовжує зростати. Кількість відкритих вакансій за тиждень збільшилась на 3%. В 2019 році в цей період було на 8% менше вакансій.

Кількість людей, які шукають роботу, цього тижня також зросла (+3%). Минулого року в цей період спостерігали аналогічну динаміку, але шукачів роботи було на 5% менше.

Робітничі вакансії

Кількість оголошень робітничих вакансій продовжує зростати. За тиждень пропозиція таких вакансій збільшилась на 3%. З початком осені кількість відгукувачів на робітничі вакансії також збільшується (+13% за тиждень).

Купівля авіаквитків

Поки країни знову не закрили кордони для туристів через збільшення кількості підтверджених випадків COVID-19, українці продовжують планувати поїздки за кордон. Кількість заброньованих авіаквитків за тиждень зросла на 13%.

Купівля залізничних квитків

Українці менше користуються залізницею. Кількість куплених залізничних квитків за тиждень зменшилась на 6%. Проте зараз таких квитків купують на 7% більше, аніж в аналогічний період минулого року.

Оренда житла

Медіанна ціна на оренду квартир в Києві тримається на сталому рівні. За тиждень ціна на однокімнатні варіанти зросла на 1,1%, на двокімнатні – на 1,2%, на трикімнатні – також на 1,1%.

Короткострокове бронювання житла

Кількість тимчасових бронювань помешкань за останній тиждень трохи зросла (+4%). В аналогічний період минулих років таких бронювань робили менше (-14% в 2019 році та -32% минулого року).

Споживання електроенергії

Електроенергію в Україні стали споживати менше. Споживання електроенергії, зважене на температуру, за тиждень зменшилось на 4%. В аналогічний період минулого року показник був меншим на 3%, тоді як в 2019 році – більшим на 2%.

Мобільність в метрополітені в Києві

Без оновлень цього тижня.

Заклади харчування

Без оновлень цього тижня.

Приват24 та POS-термінали

Без оновлень цього тижня.

Ви можете отримувати актуальні дані трекеру на пошту. Достатньо лише заповнити форму нижче. 

X