Центр економічної стратегії поглиблює співпрацю із європейськими дослідницькими центрами

31 Травня 2018
Поділитись

Розбудова мережі професійних контактів та партнерських відносин із іноземними аналітичними центрами є одним із пріоритетних напрямків розвитку Центру економічної стратегії.

 

Так, 22-25 травня 2018 року експерти ЦЕС – виконавчий директор Гліб Вишлінський та заступник виконавчого директора Дмитро Яблоновський на запрошення Institut für Europäische Politik за підтримки Open Society Foundations відвідали Берлін (Німеччина), де провели низку робочих зустрічей з потенційними партнерами.

 

Значну частину дискусій під час візиту було присвячено поточному стану та перспективам розвитку німецько-українських відносин, а також баченню України колегами із Німеччини.

 

Під час візиту, який став першим із серії подібних зустрічей, ЦЕС мав можливість поспілкуватися із дослідницькими центрами, які постійно вивчають ситуацію в Україні, а також з провідними бізнес-асоціаціями Німеччини. Зокрема, у зустрічах взяли участь представники Центру ліберальної модерності (LibMod), Німецької асоціації досліджень Східної Європи (DGO), Німецького комітету зі економічних зв’язків з країнами Східної Європи, консалтингової компанії Німецького економічного дослідницького інституту DIW Econ, Німецької ради з міжнародних зв’язків (DGAP), Центру східноєвропейських та міжнародних досліджень (ZOiS) та Німецької асоціації малих та середніх підприємств (BVMW).

 

Головна мета – зрозуміти, як саме середньому німецькому бізнесу вдалося досягти лідерства на світових ринках, і що з цього досвіду може використати Україна.  За результатами вивчення практик колег ЦЕС планує підготувати окреме дослідження, яке буде презентовано наступного року.

 

Майстер-клас з німецьких малих та середніх підприємств з доктором Нікласом Рюффером, дослідником Institut für Mittelstandsforschung (IfM) Bonn, завершив візит до Берліна.

 

Прес-реліз, присвячений візиту, від Institut für Europäische Politik

X