Радники

Андрей

Андрій Бойцун

З квітня 2016 працює радником з приватизації та управління держпідприємствами в Стратегічній групі радників з підтримки реформ в Україні (SAGSUR). З червня 2018 є членом громадської організації “Центр економічної стратегії”.

Андрій Бойцун має близько 15 років досвіду наукових досліджень та аналізу державної політики. Від 2000 р. він працював асистентом, а потім гостьовим професором та дослідником в Університеті Антверпена (Бельгія), де займався дослідженнями корпоративного управління та викладав предмети у галузі менеджменту.

Останнім часом Андрій був радником Голови правління «Нафтогазу України», найбільшої компанії країни, з питань реформи корпоративного управління. Він також є членом оргкомітету щорічної конференції Європейської академії менеджменту (співголова секції корпоративного управління) та активним дописувачем у бельгійських ЗМІ з питань України. У 2015-2017 рр. займав посаду директора з досліджень Центру економічної стратегії.

Раніше Андрій працював Керівником напрямку Секретаріату Комісії з питань аграрної політики при Президентові України та економістом Міжнародного центру перспективних досліджень.

Андрій здобув ступінь доктора економічних наук в Університеті Антверпена (Бельгія). До цього він з відзнакою закінчив Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, отримавши ступінь спеціаліста з міжнародних економічних відносин.

Олена Білан 

Олена Білан має понад 10 років досвіду роботи в сфері макроекономічного аналізу та прогнозування. За результатами опитування міжнародних інвесторів Thomson Reuters Extel Survey в 2013 і 2014 роках, Олена входить до трійки найкращих аналітиків на українському фінансовому ринку.

З 2009 року посідає посаду головного економіста компанії Dragon Capital та відповідає за аналіз розвитку української економіки, розробку макропрогнозів та оцінку ситуації на борговому та валютному ринках. З 2006 року працювала в команді Dragon Capital економістом/аналітиком ринку облігацій. До цього декілька років працювала в аналітичному центрі Інститут економічних досліджень та політичних консультацій та інвестиційному фонді SigmaBleyzer.

У 2002 році Олена Білан отримала ступінь магістра економіки за міжнародною програмою EERC при Києво-Могилянській академії (нині Київська школа економіки), а також ступінь спеціаліста комп’ютерних наук Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут».

Павло Ілляшенко  

Павло Ілляшенко має понад 10 років досвіду роботи в сфері фінансового та економічного аналізу. Протягом цих років Павло здебільшого займався аналізом ринків капіталу та управлінням активами, пройшов шлях від аналітика до директору відділу досліджень та управління активами в одному з провідних інвестиційних банків України. У 2014-2015 роках Павло працював у складі міжнародної команди консультантів над трансформацією НАК Нафтогаз України та реформою газового ринку. З 2010 по 2016 рік входив в склад індексного комітету Української біржі.
З січня 2017 року Павло обіймає посаду лектора в Школі Бізнесу та Врядування при Талліннському Технічному Університеті, де викладає низку курсів з фінансів, включаючи аспекти поведінкових фінансів. З серпня 2018 є членом громадської організації “Центр економічної стратегії”.

Павло навчався в Київському Національному Економічному Університеті імені Вадима Гетьмана, де отримав диплом магістра з фінансів зі спеціалізацією фінансові ринки. З 2015 року Павло Ілляшенко навчається в аспірантурі Школи Бізнесу та Врядування при Талліннському Технічному Університеті, де досліджує вплив культури на схильність до ризику приватних інвесторів та топ менеджерів банківських установ, а також фінансові та інвестиційні рішення домогосподарств.

Павло Кухта 

Павло Кухта є заступником голови у Стратегічній групі радників з підтримки реформ в Україні.

У 2012-2015 рр. Павло працював у сфері зв’язків з урядом та аналізу державної політики на посаді радника в Kesarev Consulting. З 2009 року займався економічною журналістикою, писав для відомих українських та російських ЗМІ, започаткував один з перших економічних блогів в Україні. У 2007 році працював приватним трейдером, спеціалізувався на управлінні активами та аналізі світових фінансових ринків.

Павло навчався в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут», де отримав диплом у галузі комп’ютерних технологій.

Андрій Кириленко 

Андрій Кириленко працює професором фінансів Центру фінансового аналізу Brevan Howard у Бізнес-школі Імперіал Коледжу (Лондон) з серпня 2015 року. До цього Андрій був професором практики фінансів у Школі менеджменту Sloan Массачусетського інституту технологій (МІТ) та був співдиректором Центру фінансів та політики MIT.

У період глобальної фінансової кризи Андрій Кириленко працював головним економістом Комісії США, яка здійснює регулювання на ринку деривативів (U.S. Commodity Futures Trading Commission, CFTC). Фактично він був у команді, яка подолала наслідки кризи на цих ринках у світі. До того як Андрій приєднався до комісії, він пропрацював 12 років у Міжнародному валютному фонді, де спеціалізувався на проблемах глобальних ринків капіталу та країн, що втратили до нього доступ.

Андрій Кириленко отримав ступінь PhD з економіки від Університету Пенсильванії, де спеціалізувався на фінансах.

Роман Сульжик 

Роман Сульжик має понад 20 років професійного досвіду в сфері міжнародних ринків капіталу. З квітня 2012 року обіймав посаду керуючого директора по ризиках «Московської біржі». З 2008 по 2011 роки обіймав посаду директора підрозділу торгівлі строковими фінансовими інструментами в Deutsche Bank у Москві. З 2000 по 2008 роки працював у банку JP Morgan Chase у Нью-Йорку і Лондоні на посаді віце-президента. Брав участь у створенні системи ризик-менеджменту, займався торгівлею деривативами. З 1995 по 2000 роки працював в IT-підрозділах низки технологічних компаній у Нью-Йорку.

Роман має ступінь MBA, яку отримав у New York University Stern School of Business, також закінчив Leeds University, Computer Science & Mathematics.