fbpx

Радники


Андрій Бойцун

З квітня 2016 працює радником з приватизації та управління держпідприємствами в Стратегічній групі радників з підтримки реформ в Україні (SAGSUR). З червня 2018 є членом громадської організації “Центр економічної стратегії”. Андрій Бойцун має близько 15 років досвіду наукових досліджень та аналізу державної політики.
Від 2000 р. він працював асистентом, а потім гостьовим професором та дослідником в Університеті Антверпена (Бельгія), де займався дослідженнями корпоративного управління та викладав предмети у галузі менеджменту.

Останнім часом Андрій був радником Голови правління «Нафтогазу України», найбільшої компанії країни, з питань реформи корпоративного управління. Він також є членом оргкомітету щорічної конференції Європейської академії менеджменту (співголова секції корпоративного управління) та активним дописувачем у бельгійських ЗМІ з питань України. У 2015-2017 рр. займав посаду директора з досліджень Центру економічної стратегії.

Раніше Андрій працював Керівником напрямку Секретаріату Комісії з питань аграрної політики при Президентові України та економістом Міжнародного центру перспективних досліджень.

Андрій здобув ступінь доктора економічних наук в Університеті Антверпена (Бельгія). До цього він з відзнакою закінчив Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, отримавши ступінь спеціаліста з міжнародних економічних відносин.

 

Павло Ілляшенко  

Має понад 10 років досвіду роботи в сфері фінансового та економічного аналізу. Протягом цих років Павло здебільшого займався аналізом ринків капіталу та управлінням активами, пройшов шлях від аналітика до директору відділу досліджень та управління активами в одному з провідних інвестиційних банків України.
У 2014-2015 роках Павло працював у складі міжнародної команди консультантів над трансформацією НАК Нафтогаз України та реформою газового ринку.
З 2010 по 2016 рік входив в склад індексного комітету Української біржі.

З січня 2017 року Павло обіймає посаду лектора в Школі Бізнесу та Врядування при Талліннському Технічному Університеті, де викладає низку курсів з фінансів, включаючи аспекти поведінкових фінансів. З серпня 2018 є членом громадської організації “Центр економічної стратегії”.

Павло навчався в Київському Національному Економічному Університеті імені Вадима Гетьмана, де отримав диплом магістра з фінансів зі спеціалізацією фінансові ринки. З 2015 року Павло Ілляшенко навчається в аспірантурі Школи Бізнесу та Врядування при Талліннському Технічному Університеті, де досліджує вплив культури на схильність до ризику приватних інвесторів та топ менеджерів банківських установ, а також фінансові та інвестиційні рішення домогосподарств.

 

Андрій Кириленко

Працює професором фінансів Центру фінансового аналізу Brevan Howard у Бізнес-школі Імперіал Коледжу (Лондон) з серпня 2015 року. До цього Андрій був професором практики фінансів у Школі менеджменту Sloan Массачусетського інституту технологій (МІТ) та був співдиректором Центру фінансів та політики MIT.
У період глобальної фінансової кризи Андрій Кириленко працював головним економістом Комісії США, яка здійснює регулювання на ринку деривативів (U.S. Commodity Futures Trading Commission, CFTC).

Фактично він був у команді, яка подолала наслідки кризи на цих ринках у світі. До того як Андрій приєднався до комісії, він пропрацював 12 років у Міжнародному валютному фонді, де спеціалізувався на проблемах глобальних ринків капіталу та країн, що втратили до нього доступ.

Андрій Кириленко отримав ступінь PhD з економіки від Університету Пенсильванії, де спеціалізувався на фінансах.

 

Дарія Михайлишина

Дарія є студенткою PhD програми з Економіки Болонського університету. До цього Дарія працювала економісткою в Центрі економічної стратегії, де займалась дослідженнями у сфері розвитку людського капіталу. Крім того, Дарія займалась дослідженнями у сфері популізму, російської економічної присутності в Україні, тощо.

Дарія має магістерський ступінь зі спеціальності «Економічна політика» з університету University College London та бакалаврський ступінь зі спеціальності «Філософія, політика, економіка, зі спеціалізацією в економіці» з University of Warwick.

X