Наглядова рада

Tomas-Fiala

Томаш Фіала, голова Наглядової ради 

Томаш Фіала, генеральний директор інвестиційної компанії Dragon Capital, має понад 20-річний досвід роботи на європейських фондових ринках. У 1994 році, навчаючись у Празькому університеті економіки, Томаш почав кар’єру інвестиційного банкіра в Bayerische Vereinsbank у Празі. Наступного року він перейшов на роботу в Wood&Co, провідний інвестиційний банк у Центральній та Східній Європі. Через рік Томаш дістав призначення в Україну, де створив та очолив регіональний офіс Wood&Co. Під його керівництвом компанія стала найбільшим гравцем на українському фондовому ринку. Після фінансової кризи 1998 року Томаш працював у варшавському офісі Wood&Co, де організував відділ інтернет-трейдинга. В 2000 році він повернувся до Києва та ініціював створення Dragon Capital.

Томаш очолює компанію з моменту її заснування. Нині Dragon Capital є найбільшою інвестиційною компанією в Україні та надійним фінансовим радником міжнародних та локальних клієнтів. Томаш входить до складу Ради директорів кількох компаній, зокрема фонду Dragon-Ukrainian Properties & Development plc, акції якого котируються на Лондонській фондовій біржі (AIM). Два роки поспіль Томаш був визнаний «найкращим топ-менеджером України» за версією рейтингу «ТОП-100» видавництва «Экономика» (2009-2010 рр.).

Протягом 2010-2015 рр. Томаш займав посаду Президента Європейської Бізнес Асоціації (EBA) – провідної організації міжнародного бізнесу в Україні, що об’єднує понад 900 компаній, в яких працюють більше мільйона осіб. Його було знову обрано на цю посаду в 2016 р. У 2011 році він отримав нагороду від KyivPost за «особистий внесок у розвиток бізнесу в Україні та високі досягнення протягом 10 років».
В жовтні 2016 року Томаша було обрано членом Правління Transparency International Україна – антикорупційної організації, яка присутня більш ніж у 100 країнах світу.

ivan_miklos_2

Святослав Вакарчук, член Наглядової ради

Український музикант, організатор та лідер гурту «Океан Ельзи», громадський діяч.

У 1996 році Святослав з відзнакою закінчив Львівський національний університет ім. І. Франка за спеціальністю «теоретична фізика», а 2002 року отримав другу вищу освіту за спеціальністю «міжнародні економічні відносини» у тому ж університеті. У 1996 році вступив до аспірантури на кафедрі теоретичної фізики, де захистив кандидатську дисертацію на тему «Суперсиметрія електронів у магнітному полі». У липні 2008 року Святослав став слухачем міжнародної програми лідерства Стенфордського університету (США).

Гурт «Океан Ельзи» випустив 8 успішних студійних альбомів: «Там, де нас нема» (1998), «Я на небі був» (2000), «Модель» (2001), «Суперсиметрія» (2003), «GLORIA» (2005), «Міра» (2007), «DolceVita» (2010), «Земля» (2013) та акустичну платівку «Тvій формат» (2003). У 2008 році Святослав презентував музичний проект «Вночі», над яким одночасно працювали учасники «Океану Ельзи» та близько 30 запрошених музикантів. У 2011 році Святослав презентував другий сольний проект «Брюссель», у якому також взяли участь Сергій Бабкін, Дмитро Шуров, Макс Малишев та Петро Чернявський. Улітку 2014 року відбувся широкомасштабний, приурочений до 20-річчя гурту концертний тур «Океану Ельзи», що зібрав повні аншлаги на найбільших стадіонах України. Зокрема, концерт 21 червня на НСК «Олімпійський» у Києві став наймасовішим сольним концертом в історії української музики, зібравши понад 75 тисяч людей.

Святослав Вакарчук бере активну участь у соціальних та культурних проектах. Він є засновником благодійного фонду «Люди майбутнього» (основні проекти «Книга творить людину», «3Dпроект: Думай! Дій! Допомагай!»). Разом із музикантами групи «Океан Ельзи» Святослав активно підтримав превентивну компанію IOM і MTV Europe «Люди не для продажу». У 2003 році Святослав стає почесним послом України з питань культури, з 2005 року – послом доброї волі програми розвитку ООН.

Також Святослав брав участь у політичному житті країни. В 2005 році він став депутатам Верховної Ради, увійшов до складу Комітету з питань свободи слова та інформації. Проте 11 вересня 2008 року, коли в Україні почався черговий етап політичної кризи, Святослав зняв із себе повноваження депутата.

Святослав є постійним учасником багатьох міжнародних конференцій та самітів, на яких активно виступає за зміцнення стосунків між Україною та європейською спільнотою. Вже кілька років поспіль Святослав входить до топ-100 найвпливовіших людей України.

 

ivan_miklos_2

Юлія Клименко, член Наглядової ради

Юлія є Віце президентом Київської школи економіки (KSE) та членом правління Transparency International Ukraine, має 17-річний практичний досвід в управлінні великими компаніями та інституціями у приватному та публічному секторі. Вона працювала заступницею Міністра, Керівницею апарату Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, а також CEO у провідній компанії з розвитку та управління проектами комерційної нерухомості. Юлія має великий досвід розв’язання складних питань та імплементації структурних змін в умовах бурхливого середовища, так само як міцної співпраці з організаціями громадянського суспільства, ключовими бізнес- асоціаціями, державними органами та членами парламенту.

Юлія має ступінь бакалавра Університету “Києво-Могилянська академія” та ступінь магістра ділового адміністрування Міжнародного інституту менеджменту.

 

ivan_miklos_2

Ярина Ключковська, член Наглядової ради

Ярина – фахівець із більш як 20-літнім досвідом, Ярина спеціалізується на стратегії комунікацій, комунікації керівників, кризовій комунікації та комунікації змін. Більшу частину своєї кар’єри вона провела, очолюючи комунікаційні підрозділи великих міжнародних компаній, у тому числі, Microsoft Ukraine, Group DF, UMC (тепер – МТС Україна) та Metro Cash & Carry Ukraine. Протягом року вона працювала у Benjamin Group / BSMG Worldwide (зараз – Weber Shandwick), провідній PR-агенції у Кремнієвій Долині, США. У 2014 році Ярина долучилася до створення і запуску Українського кризового медіа-центру. Вона також консультувала десятки керівників компаній та чиновників високого рангу, зокрема була радником Міністра економічного розвитку і торгівлі України Айвараса Абромавичуса. Ярина отримала ступінь магістра культурології в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» та магістра з масових комунікацій в San José State University (США). Вона була одним із засновників UAPR (Української Асоціації зі зв´язків з громадськістю та очолювала її правління у 2007-2008 У 2011 році журнал Media Marketing Review назвав її одним із 10 найкращих PR-директорів України. Ярина є автором понад десятка навчальних програм з комунікацій для фахівців та керівників організацій. З 2001-го року Ярина викладає комунікації у провідних бізнес-школах України, і зараз є викладачем Львівської бізнес-школи та Школи управління Українського католицького університету.

 

ivan_miklos_2

Іван Міклош, член Наглядової ради

Іван Міклош – віце-прем’єр-міністр та міністр фінансів Словацької Республіки (2002-2006 та 2010-2012 рр.), віце-прем’єр-міністр з економічних питань (1998-2002 рр.), міністр приватизації (1991-1992 рр.). Іван Міклош є співзасновником словацького аналітичного центру MESA10, який він очолював у 1992-1998 роках. Протягом 2006-2010 рр. та 2012-2016 рр. – член Парламенту. У 2014 році Івана було призначено на посаду президента MESA10. У 2014 році Іван став членом Міжнародної дорадчої ради, що сприяє впровадженню реформ в Україні, а також членом дорадчої ради платформи VoxUkraine.

До квітня 2016 року Міклош був головним радником Міністра фінансів України, а також радником Міністра економічного розвитку та торгівлі України. З квітня 2016 року Іван є головним радником Прем’єр-міністра України з економічних питань. Він також є головою Стратегічної групи радників з підтримки реформ в Україні (SAGSUR), а також співзасновником Центру економічної стратегії.

Іван Міклош – одна з ключових фігур економічної трансформації Словаччини. Він активно долучився до вступу Словацької Республіки в Організацію економічного співробітництва та розвитку (OECD), започаткував всебічну та ефективну податкову реформу, упроваджував план дій щодо економічної реструктуризації та фінансової консолідації. Другий уряд Мікулаша Дзурінди (2002-2006 рр.) має репутацію команди відданих реформаторів, які домоглися скорочення дефіциту державного бюджету та реалізували складну програму структурних реформ (податкової, соціальної та пенсійної сфер, охорони здоров’я, державних фінансів, ринку праці). Саме за ці реформи відповідав Іван Міклош, і саме завдяки їм Словаччина змогла приєднатися до єврозони в 2009 році. В 2004 році журнал «Euromoney» визнав Івана Міклоша найкращим міністром фінансів року, одночасно у рейтингу Світового банку «Ведення бізнесу» його назвали головним бізнес-реформатором. Іван є автором публікацій «Book of reforms» (2005) та «Rewriting the Rule» (2001), а також десятків інших досліджень та статей у різних спеціалізованих та суспільно-політичних виданнях.