Експерти

Гліб Вишлінський, виконавчий директор

Здійснює загальне управління Центром, представляє його в стосунках з партнерами.

У грудні 2015 року Гліба було обрано до Ради платформи “Реанімаційний пакет реформ”. У грудні 2018 року його втретє переобрали до Ради РПР.

Професійний досвід
Гліб Вишлінський має понад 20 років досвіду в економічному аналізі та дослідженнях.

З 2010 року до квітня 2015 року Гліб обіймав посаду заступника директора GfK Ukraine, лідера українського ринку соціальних та маркетингових досліджень, загалом в GfK Ukraine Гліб працював з 2003 року. До цього протягом 1997-2003 років обіймав посади головного економіста, директора з публікацій та заступника директора Міжнародного центру перспективних досліджень. Гліб розпочав свою кар’єру як економічний журналіст та редактор, в 1993-1998 рр. працював в різних друкованих медіа.

Освіта
Гліб отримав ступінь спеціаліста з менеджменту в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут».

Марія Репко, заступник директора

Працює в групі з досліджень у сфері державної політики, що спрямована на забезпечення макро-стійкості, та розвитку ринків капіталів.

Професійний досвід
У період з 2006 по 2013 рр. Марія працювала аналітиком в інвестиційній компанії «Тройка Діалог Україна», де відповідала за дослідження компаній та стратегію на кредитних ринках. Також має досвід роботи начальником аналітичного відділу в компанії Empire State Capital Partners та в управляючій компанії великої української групи підприємств, де опікувалася інвестиціями акціонерів на зовнішніх ринках капіталу (2014-2015 рр.).

Освіта
Марія має магістерський ступінь Київського національного економічного університету в галузі менеджменту та магістерський ступінь Українського інституту розвитку фондового ринку в галузі фінансів.

Дмитро Яблоновський, заступник директора

Працює в групі досліджень у сфері політики державної власності, зокрема, приватизації, конкуренції та монополій.

Професійний досвід
З 2004 по 2016 рік Дмитро працював у компанії GfK Ukraine, де відповідав за дослідження фінансового сектору. У 2003-2004 працював фінансовим аналітиком у Maersk Sealand.

Освіта
Дмитро має магістерський ступінь після закінчення магістерської програми Консорціуму економічних досліджень та освіти (нині Київська школа економіки) при Національному університеті «Києво-Могилянська Академія».

Наталія Бест, заступник директора

Відповідає за організаційний розвиток, фандрейзинг та фінансове адміністрування проектів.

Професійний досвід
Має більше 15 років загального професійного досвіду в області прямих інвестицій та корпоративних фінансів. Останнім часом була головою патронатної служби Міністерства економічного розвитку та торгівлі в команді Айвараса Абромавічуса (2015-16). До цього працювала керівником фінансової служби в Lycée Francais Anne de Kiev (2014-15), віце-президентом в Horizon Capital (2006-07), інвестиційним менеджером в Western NIS Enterprise Fund (1998-2006).

Освіта
Наталія має магістерський ступінь з ділового адміністрування в галузі управління інвестиціями, який отримала в Ohio State University та ступінь бакалавра з ділового адміністрування в галузі фінансів (з відзнакою) з West Texas A&M University.

Дослідження: 

  Picture2

  Ірина Піонтківська, старший економіст

  Працює в групі досліджень у сфері державної політики, що спрямована на забезпечення макро-стійкості.

  Професійний досвід
  З 2005 по 2013 рік Ірина працювала економістом у інвестиційній компанії «Тройка Діалог Україна», де відповідала за макроекономічні дослідження та моніторинг економічного розвитку України. Також має досвід роботи економіста у недержавній громадській організації «Блейзер Фундація» (з 2003 по 2005 рік).

  Освіта
  Ірина має магістерський ступінь після закінчення магістерської програми Консорціуму економічних досліджень та освіти (нині  Київська школа економіки) при Національному університеті «Києво-Могилянська Академія».

  Picture2

  Оксана Затворницька, старший економіст

  Працює в групі досліджень державної політики у сфері інфраструктури, що спрямована на забезпечення економічного зростання.

  Професійний досвід

  Понад 18 років професійного досвіду у сфері досліджень політики, економічних досліджень, управління фінансованими МФО програмами та проектами в Україні та за кордоном. Кар’єрний шлях Оксани налічує низку посад у проекті ЄС UEPLAC (1999-2001), CASE Україна (2001-2003), Швейцарському бюро співробітництва в Україні (2004-2007), інженерній компанії ТОВ Ежіс Україна (2008-2018).

  Сфери професійного інтересу: економічний та фінансовий аналіз, дослідження політики транспорту, комунальних послуг (громадський транспорт, водо- та теплопостачання) та енергетики.

  Освіта
  Має магістерський ступінь зі спеціальності «економічна теорія» Національного університету «Києво-Могилянська академія» (1999 рік випуску).

  Олексій Гаманюк, економіст

  Професійний досвід
  У 2016 році працював асистентом в Асоціації випускників Київської школи економіки. У 2015-2016 рр. був членом Студентської колегії та Вченої ради Києво-Могилянської академії.

  Освіта
  Олексій має бакалаврський ступінь Національного університету “Києво-Могилянська академія” за спеціальністю “Економічна теорія” та магістерський ступінь у Київській школі економіки за спеціальністю “Економічний аналіз”.

  Picture2

  Дарія Михайлишина, економіст

  Працює в групі з досліджень у сфері державної політики, що спрямована на забезпечення макро-стійкості, та розвитку ринків капіталів.

  Професійний досвід

  У 2016-2017 рр. працювала науковим співробітником на кафедрі економіки у University of Warwick. Також у 2016 р. проходила стажування у аналітичному центрі Institute of Economic Affairs (Лондон), а у 2017 році проходила стажування у VoxUkraine.

  Освіта
  Дарія має магістерський ступінь зі спеціальності «Економічна політика» з університету University College London та бакалаврський ступінь зі спеціальності «Філософія, політика, економіка, зі спеціалізацією в економіці» з University of Warwick.

  Дослідження: 

   Богдан Прохоров, молодший економіст

   Професійний досвід
   У 2016-2017 році проходив стажування на підприємстві солідарної економіки “Cooperativa Terra Chã” (Португалія).

   Освіта
   Богдан має бакалаврський ступінь Національного гірничого університету з “Економіки підприємства”. На даний час здобуває магістерський ступінь в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» за спеціальністю “Економіка”.

   Дослідження: 

    Роман Солтисяк, молодший економіст

    Професійний досвід
    У 2017 році проходив стажування на посаді економічного аналітика інтерна у EasyBusiness (ГО «Легкий бізнес»). У березні 2017 року став суперфіналістом всеукраїнського студентського конкурсу CFA Institute research challenge.

    Освіта
    У 2018 році Роман здобув бакалаврський ступінь НаУКМА за спеціальністю «економічна теорія». На даний час здобуває магістерський ступінь за спеціальністю «Фінанси».

    Дослідження: 

     КОМУНІКАЦІЇ ТА ОФІС

     Picture1

     Андрій Федотов, директор з комунікацій

     Відповідає за розробку та втілення комунікаційної стратегії ЦЕС, що спрямована на формування суспільної підтримки реформ в Україні.

     Професійний досвід
     Останнім часом займався розбудовою open source спільноти у технологічній компанії Remme (2018-2019). Працював координатором з напрямку соціальне підприємництво у центрі соціальних інновацій Impact Hub Odessa (2016-2018), розробляв та втілював контент стратегією для SaaS-платформи Ringostat (2014-2016).

     Освіта
     Андрій має магістерський ступінь з соціального та культурного підприємництва, який отримав в Université Lyon Lumière 2 та ступінь спеціаліста з менеджменту та адміністрування організацій з Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова.

     Дослідження: 

      Picture4

      Надія Ворона, менеджер з цифрових комунікацій

      Відповідає за розробку та втілення комунікаційної стратегії ЦЕС, що спрямована на формування суспільної підтримки реформ в Україні.

      Професійний досвід
      Раніше працювала в мовному центрі Acorn Language Centre, де займала позицію офіс-менеджера.

      Освіта
      Надія має бакалаврський ступінь Київського національного торговельно-економічного університету за спеціальністю “Рекламу та зв’язок із громадськістю”.

      Picture4

      Тетяна Кравчук, менеджер з організаційного розвитку

      Відповідає за злагоджене функціонування офісу, а також координує реалізацію проектів.

      Професійний досвід
      Протягом семи років працювала в українському представництві компанії «Альфа Лаваль» (Швеція) офіс менеджером та асистентом з комунікацій.

      Освіта
      Тетяна отримала магістерський ступінь Київського Національного Лінгвістичного Університету за спеціальністю «Менеджмент організацій».