ЦЕС приєднався до розробки проекту Дорожньої карти реформ РПР

Центр економічної стратегії приєднався до розробки проекту Дорожньої карти реформ коаліції громадських організацій Реанімаційний пакет реформ. Дорожня карта реформ – оновлене експертне бачення пріоритетів реформування і розвитку країни на наступні п’ять років у 21 сфері державної політики.

Сьогодні проект Дорожньої карти було представлено громадськості. Центр економічної стратегії запрошує профільних експертів, фахівців органів державної влади і місцевого самоврядування, представників  бізнесу і фахових асоціацій, усіх активних громадян приєднатися до публічного обговорення Дорожньої карти, яке організовано Реанімаційним пакетом реформ.

“Менше року залишається до обрання нового президента і парламенту України. Без сумніву результати виборів будуть визначальними для вибору вектору і темпу розвитку держави на наступний 5-річний післявиборчий цикл. Є високий ризик, що під час виборчої кампанії програму дій для України буде підмінена політтехнологічними маніпуляціями і популістськими гаслами”, – роз’яснює актуальність розробки Дорожньої карти Реанімаційний пакет реформ.

Ознайомитися з прес-релізом РПР та текстом Дорожньої карти реформ можна на сайті Реанімаційного пакету реформ.

Назад до розділу "Події"
Файли для завантаження
штрих

Контактна особа

штрих

Форма реєстрації для участі

штрих

Усі поля обов'язкові для заповнення