Центр економічної стратегії отримав дворічний грант на розвиток від Міжнародного фонду Відродження

Sweden_logotype_vidro
Центр економічної стратегії отримав грант строком на два роки на цілі інституційного розвитку у рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів України Міжнародного фонду Відродження. Фінансування передбачає інституційне зміцнення організації згідно плану стратегічного розвитку до 2021 року.

«Диверсифікація джерел фінансування аналітичного центру – свідчення розвитку та інтелектуального потенціалу установи. Це успішна практика найкращих світових аналітичних центрів. Завдяки такій підтримці Центр економічної стратегії зможе ще більш ефективно впливати на економічну політику держави відповідно до своїх принципів», – наголосив голова Наглядової Ради Центру економічної стратегії Томаш Фіала.

«Ми віримо, що тільки сильні інституції можуть досягти реальних змін. Цей грант дозволить нам зосередитися на посиленні аналітичної спроможності та комунікаційних зусиль, підвищенні якості управління та фінансового контролю. Ми щиро вдячні Міжнародному фонду Відродження та уряду Швеції за підтримку незалежних досліджень державної політики в Україні», – прокоментував отримання гранту виконавчий директор Центру економічної стратегії Гліб Вишлінський.

Нагадаємо, раніше Центр економічної стратегії отримав від Міжнародного фонду Відродження міні-грант у рамках цієї ініціативи. Докладніше про джерела фінансування Центру економічної стратегії тут: https://ces.org.ua/about/
Звіт про фінансування ЦЕС у 2018 році буде опубліковано разом із Річним звітом за 2018 рік до 20 лютого 2019 року на сайті ЦЕС.

Про ініціативу з розвитку аналітичних центрів України МФ Відродження
«Ініціативу з розвитку аналітичних центрів» виконує міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки уряду Швеції.
Метою Ініціативи є покращення якості та практик прийняття рішень органами влади через підвищення ролі та рівня довіри до аналітичних центрів. Зміна ролі аналітичних центрів у процесі прийняття державного рішення можлива через зміцнення їхнього інституційного потенціалу, створення кращих практик діяльності аналітичних центрів та поширення інформації про кращі практики діяльності аналітичних центрів, координації фінансових та інформаційних ресурсів донорів, які підтримують діяльність аналітичних центрів в Україні.

Головними завданнями Ініціативи є:
– підвищення ролі, публічності та рівня довіри до аналітичних центрів в процесі прийняття державних рішень;
– підтримка створення інституційно стабільних аналітичних центрів, здатних продукувати якісні дослідження та рекомендації, які в свою чергу, користуються попитом серед ключових стейкхолдерів.
– підвищення рівня співпраці між центральними органами влади та органами місцевого самоврядування.
Термін реалізації Ініціативи – жовтень 2017 року – грудень 2020 року.
Більше: http://www.irf.ua/programs/support-think/

Назад до розділу "Події"
Файли для завантаження
штрих

Контактна особа

штрих

Форма реєстрації для участі

штрих

Усі поля обов'язкові для заповнення