«Як перемогти популізм та зробити успішні реформи?», Одеса (Прес-анонс)

cover for web

Центр економічної стратегії (ЦЕС) та Реанімаційний Пакет Реформ (РПР) організовують у Одесі 24 жовтня панельну дискусію для широкого обговорення реформ – земельної, пенсійної,  освіти, системи охорони здоров’я та приватизації. Під час обговорення відбудеться презентація проекту «Критичне мислення проти популізму», ініційованого ЦЕС за підтримки Посольства Чеської Республіки в Україні.

У рамках панельної дискусії представники органів влади, журналісти та громадські активісти обговорять наступні питання:

  • Регіональні особливості та досвід учасників з реалізації реформ в регіоні. Що заважає трансформації України?
  • Роль ЗМІ та громадських активістів у розвитку суспільства. Важливість використання критичного мислення усіма громадянами України
  • Протидія поширенню стереотипів: що кожний з нас може зробити? Як використовувати принципи критичне мислення у повсякденному житті?

До участі у заході запрошуються громадські активісти, представники ЗМІ та органів місцевої влади. Акредитація

Коли? 24 жовтня 2017 року

Де? Impact Hub (м. Одеса, вул. Грецька, 1а вхід з пров. Юрія Олеши\вул Греческая 1а)

Формат проведення презентація результатів дослідження та панельна дискусія.

Присутні у залі  – журналісти та громадські активісти.

 Орієнтовна програма заходу (*час закінчення може змінюватись)

час подія Спікер
11:30-12:00 Реєстрація. Кава
12:00-12:30 Вступ . Важливість критичного мислення в часи наступу популізму. Презентація результатів дослідження

Дмитро Яблоновський, старший економіст ЦЕС

12:30-13:45 Панельна дискусія.

1. Роль ЗМІ та громадських активістів у розвитку суспільства. Важливість використання критичного мислення усіма громадянами України
2 Механіка протидії поширенню стереотипів.  Що кожний з нас може зробити? Як використовувати принципи критичне мислення у повсякденному житті?

3. Обговорення регіональних особливостей та досвіду учасників

Запитання із залу

  • представники громадських активістів та ЗМІ:  Анатолій Бойка, Олексій Чорних,
  • Гліб Жаворонков, громадький активіст, блогер та журналіст,
  • Артем Филипенко, колишній Директор регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень в Одесі, журналіст, народний діяч
14:00-14:30 Заключне слово. Кава Дмитро Яблоновський, ЦЕС. networking

 

Довідково:

 Мета заходу – сприяти реалізації реформ в Україні –  приклади використання принципів критичного мислення для оцінки інформації і сприйняття перетворень в країні

 Панельні дискусії та кампанія загалом спираються на результати загальнонаціонального опитування щодо сприйняття реформ громадянами України. Поінформованість суспільства щодо змін у державі полягає не лише в успішності відповідних інформаційних кампаній, а й від наближеності сфери реформ до побутових потреб українців.

Захід ініційовано у рамках кампанії по протидії найпоширенішим популістським стереотипам у п’яти реформах, які були визначені урядом та міжнародними донорами як пріоритетні: – освіта, – медицина, – земля, – пенсійна, -приватизація. Реформи, які планується обговорювати на регіональних заходах: освіта, медицина, пенсійна, земельна та  приватизація.

Центр економічної стратегії (ЦЕС) – незалежний центр досліджень державної політики, який було засновано в травні 2015 року. Завдання ЦЕС – підтримка реформ в Україні з метою досягнення стійкого економічного зростання країни. Центр робить внесок у розробку стратегії економічного зростання України, здійснює незалежний аналіз найбільш важливих аспектів державної політики, а також розбудовує громадську підтримку реформ.

Реанімаційний Пакет Реформ (РПР) – найбільша коаліція провідних громадських організацій та експертів України, які об’єдналися заради просування та імплементації реформ в Україні.

РПР функціонує як координаційний центр для  80 неурядових організацій та 22 експертних груп, котрі розробляють, просувають і контролюють реалізацію реформ. І кількість учасників платформи постійно зростає.

 Репрезентативне опитування громадян України проведено в рамках проекту «Критичне мислення проти популізму», ініційованого Центром економічної стратегії за підтримки Посольства Чеської Республіки в Україні.

Назад до розділу "Події"
Файли для завантаження
штрих

Контактна особа

штрих

Форма реєстрації для участі

штрих

Усі поля обов'язкові для заповнення