fbpx

Дашборд “Комунальні підприємства Києва”

15 Червня 2021
Поділитись

Дашборд реалізовано в рамках дослідження «Що робити Києву з комунальними підприємствами?», проведеного Центром економічної стратегії за фінансової підтримки Atlas Network в 2021 році. 

У цьому дашборді зібрано річні дані 128 діючих комунальних комерційних підприємств за 2017-2020 роки. Уся інформація отримана з публічних джерел і може бути використана виключно з інформативною метою. 

Кому це буде корисно?

  • Громадськості — знати про діяльність комунальних підприємств, на утримання яких у тому числі йдуть кошти киян.
  • Журналістам — мати наочну ілюстрацію для своїх текстів про комунальні підприємства.
  • Аналітикам — під час пошуку ідей та інформації для проведення власних досліджень.

Дані, використані для створення дашборду, доступні у табличній формі за посиланням. Нижче на сторінці ви знайдете детальний опис кожного з розділів.

Загальна статистика 

У розділі представлено фінансові показники КП за 2017-2020 роки. Відсортувати можна за роком, галуззю діяльності підприємства, відповідальним органом управління та за розміром підприємства. Джерело даних — фінансова звітність підприємств, доступна на сайті Київаудиту. 

Результати на рівні підприємства 

Тут можна детальніше дослідити фінансові показники діяльності конкретного комунального підприємства. Для початку роботи виберіть одне КП з переліку. У розділі представлено дані за 2017-2020 роки, джерела — фінансова звітність підприємств, доступні на сайті Київаудиту. 

Аналіз коефіцієнтів 

У розділі зібрано основні коефіцієнти фінансового стану підприємств в динаміці. Наведіть на графіки, щоб дізнатися більше. Додатково, в табличному вигляді наведено більше коефіцієнтів. Дані представлено за 2017-2020 роки. 

Рейтинг ефективності закупівель КП 

У розділі представлено рейтинг підприємств за ефективністю закупівельної діяльності за 2018-2020 роки, а також картки окремих КП. Для його обрахунку ми проаналізували 7 показників за адаптованою методологією DOZORRO та порівняли їх з середніми значеннями в системі закупівель Prozorro за аналогічний період. Чим більший відсоток — тим вище ефективність закупівель. Складові рейтингу (все – різниця з середнім по Prozorro): 

  1. середня кількість тендерних пропозицій 
  2. відсоток економії в конкурентних закупівлях 
  3. відсоток конкурентних закупівель 
  4. відсоток успішних закупівель 
  5. відсоток дискваліфікацій тендерних пропозицій 
  6. відсоток закупівель із задоволеними скаргами 
  7. відсоток закупівель із висновками Держаудитслужби про наявність порушень

Рейтинг підприємств за зарплатами 

У розділі представлено рейтинг підприємств за витратами на заробітні плати на одну особу. Інформація подана станом на 2019 рік. Відсортувати можна за роком, сферою діяльності підприємства, відповідальним департаментом чи РДА та за розміром підприємства. 

Є питання? Виявили помилку? Звертайтеся до ЦЕС за адресою office@ces.org.ua 

 

 

X