ЦEC впроваджує проєкт «Підтримка Стратегії трансформації економіки Донбасу»

15 Січня 2021
Поділитись

15 січня 2021 року під час онлайн-зустрічі Віцепрем’єр-міністра України – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексія Резнікова з Надзвичайним і Повноважним послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонс обговорили питання реалізації проєкту «Підтримка Стратегії трансформації економіки Донбасу», а також висловили своє бачення його розвитку та подальші формати взаємодії. До обговорення також долучився Гліб Вишлінський, виконавчий директор Центру економічної стратегії.

Експерти ЦЕС координуватимуть розробку основних моделей економічної стратегії у рамках реалізації концепції, яка раніше була затверджена Кабінетом Міністрів України.

Проєкт має на меті підтримати Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України у його зусиллях з розробки Стратегії економічного розвитку Донецької та Луганської областей, яка орієнтована на підконтрольні урядом регіони.

Технічна підтримка дозволить Міністерству з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України підготувати рамковий національний документ щодо підтримки розвитку регіону.

Рамковий документ запропонує комплексний урядовий підхід до відновлення економічного росту, залучення внутрішніх та іноземних інвестицій, відчутних економічних вигод для мешканців регіону. Відповідно це сприятиме стабілізації економічної та соціальної ситуації на Донбасі.

Проєкт фінансується посольством Великої Британії в рамках Фонду ефективного урядування.  

X