fbpx

Як зробити макропрогнозування реалістичним і що чекає нас у 2021 році?

9 Грудня 2020
Поділитись

Запрошуємо 21 грудня о 14:00 взяти участь у публічній презентації та обговоренні дослідження «Як зробити макропрогнозування реалістичним і чого очікувати від наступного року»

Центр економічної стратегії презентує огляд практик прогнозування макроекономічних показників, які запроваджені у розвинених країнах, як вони пов’язані із бюджетним плануванням, а також аналіз української специфіки та рекомендації щодо покращення практики макропрогнозування.

Після презентації відбудеться публічне обговорення представників інвестиційних груп та макроекономістів щодо того, якої економічної ситуації варто очікувати в 2021 році.

Цю подію організовано Центром економічної стратегії в межах проєкту German Ukrainian Researchers Network (GURN), що реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. Проєкт здійснюється за ініціативи Інституту європейської політики (Берлін) спільно з Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва, центром «Нова Європа» та think twice UA.

Програма події:

14:00-14:10 – виступ «Макропрогнозування у річному бюджетому циклі: як цей процес організований в Німеччині», Гарі Полюшкін, проєктний менеджер в Україні, Німецька економічна група в Україні (GET)

14:10-14:30 – презентація дослідження «Як Україні покращити макропрогнозування та його зв’язок із бюджетним процесом, використовуючи міжнародний досвід»,  Анастасія Телетьон, економістка ЦЕС

14:30-14:40 – виступ «Макропрогнозування у річному бюджетому циклі: як цей процес організований в Україні» директорки департаменту економічної стратегії та макроекономічного прогнозування Мінекономіки Наталії Горшкової

14:40-14:50 – виступ «Як покращити процес макропрогнозування в Україні» керівниці Центру аналізу публічних фінансів та публічного управління Київської Школи Економіки Дарини Марчак

14:50-15:30 – публічна дискусія «Як зробити макропрогнозування реалістичним і чого очікувати від наступного року?»

Учасники дискусії:

  • Олександра Бетлій, експертка Інституту економічних досліджень і політичних консультацій
  • Олексій Блінов, головний економіст Альфа-Банку Україна
  • Сергій Ніколайчук, голова департаменту макроекономічних досліджень ICU
  • Олександр Паращій, керівник відділу досліджень в Concorde Capital

Модератор дискусій: Марія Репко, заступниця директора ЦЕС

15:30-15:40 – вільне обговорення.

Просимо зареєструватися на подію.

X