Що відбувається з українським бюджетом? Дефіцит, допомога партнерів, бюджетна декларація
Центр економічної стратегії (ЦЕС) запрошує Вас долучитися до липневого огляду української економіки. Спеціальна тема заходу: «Що відбувається з українським бюджетом? Дефіцит, допомога партнерів, бюджетна декларація».
У червні уряд запропонував збільшити державний бюджет майже на 450 млрд грн, переважну частину з яких спрямують на оборону. Покриття нових видатків планують за рахунок внутрішніх запозичень і перевиконання доходів.
Паралельно уряд представив бюджетну декларацію на 2026–2028 роки — стратегічний документ, що визначає фінансові орієнтири на середньострокову перспективу. Її реалізація значною мірою залежатиме від подальшої підтримки з боку партнерів і розвитку ситуації на фронті.
Подія відбудеться 17 липня о 17:00 у Zoom.
Крім цього, експерти ЦЕС традиційно оглянуть основні зміни в економіці країни за останній місяць. Попередні звіти доступні на нашому сайті, а візуалізація даних – у Трекері економіки під час війни.
Розклад події:
17:00 – 17:05 Вступне слово модератора.
17:05 – 17:20 Огляд української економіки, команда ЦЕС;
17:20 – 17:30 Огляд спеціальної теми, Олександра Мироненко, економістка Центру економічної стратегії;
17:30 – 18:30 Обговорення та відповіді на запитання. Участь учасників уточнюємо.
Модератор: Гліб Вишлінський, виконавчий директор ЦЕС. Подія проходитиме українською з паралельним перекладом на англійську.