Дмитро Горюнов

старший економіст
Дмитро Горюнов

Професійний досвід

Займається аналізом державної економічної політики з 2002 року. Спочатку як — журналіст та редактор. Основне місце роботи в цій якості — щоденна ділова газета «Экономические известия», де спочатку працював редактором у відділах «Влада», «Фінанси», «Економічна політика», «Світ», а з 2010 по 2015 рік — головним редактором.
З початку 2016 року Дмитро приєднався до команди Офісу ефективного регулювання (BRDO), де працював старшим економістом. Співавтор зелених книг про цінове регулювання, обов’язкове страхування та конкурентний доступ до спільного обмеженого ресурсу. В 2019 році перейшов до Офісу розвитку малого та середнього підприємництва (SMEDO) при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, де також вів аналітичний напрямок. Автор річного огляду про МСП в Україні в 2018-2019 роках.

Освіта

Дмитро навчався у Києво-Могилянській академії, де спочатку здобув ступінь бакалавра природничих наук та спеціаліста фізики, а згодом — магістра економіки (навчався на програмі EERC, яка наразі працює окремо від КМА та відома як Київська школа економіки, KSE).

X