fbpx

Дмитро Горюнов

старший економіст
Дмитро Горюнов

Професійний досвід

Займається аналізом державної економічної політики з 2002 року. Спочатку як — журналіст і редактор. Основне місце роботи в цій якості — щоденна ділова газета «Экономические известия», де спочатку працював редактором у відділах «Влада», «Фінанси», «Економічна політика», «Світ», а з 2010 по 2015 рік — головним редактором.
На початку 2016 року Дмитро приєднався до команди Офісу ефективного регулювання (BRDO), де працював старшим економістом. Співавтор зелених книг про цінове регулювання, обов’язкове страхування та конкурентний доступ до спільного обмеженого ресурсу. У 2019 році перейшов до Офісу розвитку малого та середнього підприємництва (SMEDO) при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, де також вів аналітичний напрямок. Автор річного огляду про МСП в Україні в 2018-2019 роках.

Освіта

Дмитро навчався у Києво-Могилянській академії, де спочатку здобув ступінь бакалавра природничих наук та спеціаліста з фізики, а згодом — магістра економіки (навчався на програмі EERC, яка наразі працює окремо від КМА та відома як Київська школа економіки, KSE).

X