fbpx

Юрій Гайдай

старший економіст
Юрій Гайдай

Професійний досвід

Починав карєру аудитором у OTP Bank Україна. У період з 2008 по 2015 рік працював консультантом з ризиків у Ernst Young Україна, фінансовим аудитором мобільного оператора lifecell, та менеджером з фінансового комплаєнсу фармацевтичної компанії GlaxoSmithKline для регіону України, Білорусі, Молдови, Кавказу та Центральної Азії.

З 2015 по 2021 рік Юрій працював інспектором Ради бізнес-омбудсмена, де розслідував скарги підприємців на порушення їх прав державними органами у податковій, митній та дозвільній сферах, органами слідства та прокуратури, муніципалітетами; розробляв та відслідковував виконання системних рекомендацій для державних органів, брав участь у створенні системних звітів Ради (проблеми малого та середнього бізнесу, трудове законодавство), просував культуру доброчесного ведення бізнесу та взаємодії з державними органами.

Освіта

Юрій має магістерський ступінь Київського національного економічного університету за напрямком фінансового інжинірингу та аналітики в банках. Випускник програми "Лідерство у державних фінансах" Київської Школи Економіки, GIZ та Міністерства фінансів України, учасник спільноти Монреальського інституту етики штучного інтелекту (MAIEI)

X