Економічні підсумки року від Гліба Вишлінського на Радіо НВ

29 грудня 2020 року Гліб Вишлінський, виконавчий директор Центру економічної стратегії, став гостем програми «Новий вечір» на Радіо НВ. У форматі інтерв’ю говорили про економічні підсумки року, які зміни відбулися в Україні у 2020, а також що нам очікувати у майбутньому.

Із інтерв’ю ви дізнаєтеся:

  • Якими є можливі шляхи розв’язання структурного безробіття;
  • Чому великий дефіцит в бюджеті на 2021 рік створить проблеми;
  • Чи всі сектори фінансуються відповідно до їх потреб;
  • Які види корупції наносять найбільше шкоди економіці;
  • Про важливі інвестиції у підконтрольних регіонах Донбасу.

Серед ключових моментів у 2021 році — варто збільшити фінансування охорони здоров’я, саме це посилить робочий потенціал країни. Але для цього необхідно змістити пріоритет із будування доріг у великому обсязі, аби рятувати життя людей та запобігти скороченню робочої сили через погіршене здоров’я.

«Водночас потрібно суттєво покращити інвестиційний ринок і позбутися бар’єрів, що стримують цей процес, такі як корупція та олігархія» — наголосив Гліб Вишлінський. Тобто, перш за все ми маємо подолати системну корупцію, яка зосереджена на найвищому політичному рівні: олігархи та судова система, а на нищому рівні – вже відбувається прогрес завдяки реформуванню та диджиталізації послуг.

Крім того,  українське суспільство найближчими роками побачить помітні зміни в  олігархії: «Вони бідніють і їх частка зменшується, залишилося зруйнувати їх останній бастіон – це вплив через телеканали на думки виборців», — стверджує виконавчий директор Центру економічної стратегії.

Про це та більше, ви дізнаєтеся у новому відеоінтерв’ю Гліба Вишлінського у програмі «Новий вечір» на Радіо НВ.

X