fbpx

Міжнародна конференція “Уроки з досвіду країн ЄС для України”

19 Вересня 2019
Поділитись

Запрошуємо Вас у четвер 26 вересня на міжнародну конференцію «Уроки з досвіду країн ЄС для України: економічний розвиток, антикорупційна реформа та довіра до судів»

У межах конференції будуть презентовані міжнародні дослідження. Ми обговоримо ефективність боротьби з корупцією у Румунії, як використання нідерландського досвіду допоможе подолати кругову поруку і протекціонізм в українській системі правосуддя, а також як перетворити малий та середній бізнес в Україні на глобальних чемпіонів на основі досвіду Mittelstand у Німеччині. 
Для участі в конференції потрібно пройти онлайн-реєстрацію за посиланням.

Розклад конференції:

9:00-9:30 – реєстрація та welcome-кава
9:30-9:35 – вступне слово Hlib Vyshlinsky, виконавчого директора Центр економічної стратегії / Centre for Economic Strategy

СЕКЦІЯ ПРО АНТИКОРУПЦІЙНУ РЕФОРМУ

9:35-9:55 – презентація дослідження «Як врятувати антикорупційну реформу в Україні (базуючись на досвіді Румунії)», Олександр Лємєнов, засновник StateWatch
9:55-10:35 – панельна дискусія «Антикорупційна реформа в Україні: стан та перспективи розвитку»,
Учасники: Артем Ситник, директор НАБУ, Vera Mykhailenko, суддя Вищого антикорупційного суду, Олександр Лємєнов, засновник StateWatch, Victor Alistar, Transparency International Romania, member of the Superior Council of Magistracy (Румунія).
Модератор: Eugene Krapyvin, Експертний центр з прав людини
10:35-10:50 – модерований Q&A з аудиторією.
10:50-11:10 – кава-брейк

СЕКЦІЯ ПРО СУДОВУ РЕФОРМУ

11:10-11:30 – презентація дослідження «Інструменти зміцнення довіри до суду в Україні», Roman Kuybida, заступник голови правління Центр політико-правових реформ
11:30-12:10 – панельна дискусія «Як сформувати авторитет судової влади в Україні та підвищити довіру до неї?»
Учасники: Михайло Буроменський, професор, співголова Комісії при Президенті з питань правової реформи, Roman Kuybida, заступник голови правління Центр політико-правових реформ, Lino Brosius, проектний менеджер CILC (Нідерланди).
Модератор: Mykhailo Zhernakov, голова правління Фундація DEJURE
12:10-12:25 – модерований Q&A з аудиторією.
12:25-12:45 – кава-брейк

СЕКЦІЯ ПРО ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК

12:45-13:05 – презентація дослідження «Як українським МСП стати національними та глобальними чемпіонами?», Dmytro Yablonovskyy, заступник директора Центр економічної стратегії / Centre for Economic Strategy
13:05-13:45 – панельна дискусія «Як перетворити малі та середні підприємства України на глобальних гравців?»
Учасники: Dmitriy Romanovich, заступник міністра економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства, Dr. Niclas Rüffer German International Cooperation, GIZ, Kyiv (Німеччина), Dmytro Yablonovskyy, заступник директора Центр економічної стратегії / Centre for Economic Strategy, Oksana Kuziakiv, виконавчий директор Інститут економічних досліджень та політичних консультацій, Svetlana Mykhailovska, заступник директора European Business Association.
Модератор: Hlib Vyshlinsky, виконавчий директор Центр економічної стратегії / Centre for Economic Strategy
13:45-14:00 – модерований Q&A з аудиторією.

Подія відбудеться в межах проекту «Побудова мостів в державній політиці: Україна», який реалізується за фінансової підтримки Foundation Open Society Institute в співпраці з OSIFE при Open Society Foundation.

X