Оголошено стипендіатів освітньої програми для майбутніх українських лідерів у Стенфорді на 2018-2019 роки

2 Липня 2018
Поділитись

У 2018-2019 роках на стипендіальній програмі для майбутніх українських лідерів у Центрі демократії, розвитку та верховенства права Стенфордського університету (CDDRL) навчатиметься трійка переможців відбору – Наталія Микольська, заступник Міністра економічного розвитку та торгівлі – Торговий представник України, Іван Приймаченко, співзасновник освітньої он-лайн платформи Prometheus, Олександра Устинова, член Правління Центру протидії корупції. Усього на участь у програмі було подано 668 аплікацій.

Метою програми є зміцнення лідерських навичок та освітньої бази стипендіатів, необхідних для подолання викликів, що стоять на заваді розвитку як України, так і всього регіону. Програма надає унікальну можливість молодим фахівцям, які працюють над виробленням державної політики, юристам, підприємцям, лідерам українських громадських організацій отримати академічну освіту під керівництвом провідних викладачів Стенфордського інституту міжнародних студій Freeman Spogli Institute.

Стипендіальна програма CDDRL триватиме 10 місяців, починаючи із вересня 2018 року.

В рамках першого відбору навчання у Стенфорді пройшли Олександр Стародубцев, один з засновників електронної системи державних закупівель «Прозорро», Олександра Матвійчук, Голова Правління «Центр громадянських свобод», координатор громадської ініціативи Євромайдан SOS,  Дмитро Романович, радник Офісу Реформ Кабінету Міністрів України.

Програма реалізується за підтримки кола донорів, зокрема, співзасновників ЦЕС Святослава Вакарчука та Томаша Фіали, а також Western NIS Enterprise Fund, Рустема Умерова, Олександра Косована, Віктора та Ірини Іванчук.

Більше про програму

 

X