Обрано новий склад Наглядової ради Центру економічної стратегії

5 Липня 2018
Поділитись

Юлія Клименко та Ярина Ключковська увійшли до складу Наглядової ради Центру економічної стратегії. Таким чином, повний оновлений склад Наглядової ради наступний:

  • голова Наглядової ради – Томаш Фіала, генеральний директор Dragon capital
  • член Наглядової ради – Святослав Вакарчук, український музикант, організатор та лідер гурту «Океан Ельзи», громадський діяч
  • член Наглядової ради – Юлія Клименко, віце-президент Київської школи економіки
  • член Наглядової ради – Ярина Ключковська, експерт з комунікацій, викладач провідних бізнес-шкіл країни
  • член Наглядової ради – Іван Міклош, співголова Стратегічної групи радників (SAGSUR) та радник Прем’єр-міністра України

Відповідне рішення було затверджено на Загальних зборах громадської організації «Центр економічної стратегії» 03 липня 2018 року. До складу членів ГО «Центр економічної стратегії» з червня 2018 року входять Андрій Бойцун, Святослав Вакарчук, Юлія Клименко, Ярина Ключковська, Іван Міклош та Томаш Фіала.

Крім того, Загальними зборами було затверджено низку організаційних рішень та документів, зокрема:

  • Річний звіт організації за 2017 рік;
  • Фінансовий план (бюджет) діяльності організації на 2018 рік;
  • нову редакцію статуту організації.

Раніше до складу Наглядової ради входили Томаш Фіала, Святослав Вакарчук та Іван Міклош.

Біографії нових членів Наглядової ради

Юлія Клименко

Юлія Клименко
Юлія є Віце президентом Київської школи економіки (KSE) та членом правління Transparency International Ukraine, має 17-річний практичний досвід в управлінні великими компаніями та інституціями у приватному та публічному секторі. Вона працювала заступницею Міністра, Керівницею апарату Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, а також CEO у провідній компанії з розвитку та управління проектами комерційної нерухомості. Юлія має великий досвід розв’язання складних питань та імплементації структурних змін в умовах бурхливого середовища, так само як міцної співпраці з організаціями громадянського суспільства, ключовими бізнес- асоціаціями, державними органами та членами парламенту.
Юлія має ступінь бакалавра Університету “Києво-Могилянська академія” та ступінь магістра ділового адміністрування Міжнародного інституту менеджменту.

 

 

 

Ярина КлючковськаЯрина Ключковська
Ярина – фахівець із більш як 20-літнім досвідом, Ярина спеціалізується на стратегії комунікацій, комунікації керівників, кризовій комунікації та комунікації змін. Більшу частину своєї кар’єри вона провела, очолюючи комунікаційні підрозділи великих міжнародних компаній, у тому числі, Microsoft Ukraine, Group DF, UMC (тепер – МТС Україна, Vodafone) та Metro Cash & Carry Ukraine. Протягом року вона працювала у Benjamin Group / BSMG Worldwide (зараз – Weber Shandwick), провідній PR-агенції у Кремнієвій Долині, США. У 2014 році Ярина долучилася до створення і запуску Українського кризового медіа-центру. Вона також консультувала десятки керівників компаній та чиновників високого рангу, зокрема була радником Міністра економічного розвитку і торгівлі України Айвараса Абромавичуса. Ярина отримала ступінь магістра культурології в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» та магістра з масових комунікацій в San José State University (США). Вона була одним із засновників UAPR (Української Асоціації зі зв´язків з громадськістю та очолювала її правління у 2007-2008 У 2011 році журнал Media Marketing Review назвав її одним із 10 найкращих PR-директорів України. Ярина є автором понад десятка навчальних програм з комунікацій для фахівців та керівників організацій. З 2001-го року Ярина викладає комунікації у провідних бізнес-школах України, і зараз є викладачем Львівської бізнес-школи та Школи управління Українського католицького університету.

X