Презентація результатів дослідження сприйняття реформ громадянами України: «Важливість критичного мислення в часи наступу популізму» (прес-анонс)

cover for web (3)

Центр економічної стратегії (ЦЕС) запрошує представників центральних та регіональних засобів масової інформації прийняти участь у прес-конференції, де презентує результати дослідження «Критичне мислення проти популізму», ініційованого ЦЕС за підтримки Посольства Чеської Республіки в Україні. Захід відбудеться 8 листопада о 10:00 у Києві.

Дослідження спирається на загальноукраїнське опитування громадян щодо сприйняття ключових реформ – земельної, пенсійної,  освіти, системи охорони здоров’я та приватизації.

 

Час Виступ Спікер
10:00-10:15 Вступне слово Гліб Вишлінський, співголова Ради РПР, виконавчий директор ЦЕС

Антон Ященко, Виконавчий директор Офісу Реформ КМУ (TBD)

10:15-10:30 Презентація «Важливість критичного мислення в часи наступу популізму». Дмитро Яблоновський, старший економіст ЦЕС, експерт РПР
10:30-10:45 Презентація результатів дослідження сприйняття реформ громадянами

 

Гліб Вишлінський, співголова Ради РПР, виконавчий директор ЦЕС
10:45-10:55 Відповіді на запитання залу

До участі у заході запрошуються представники ЗМІ.

Акредитація за посиланням  (https://goo.gl/forms/lwG3dlF0KW2a5FrH3)  або за телефоном (044) 492-7970. Реєстрація відкрита до 7 листопада, 18.00.

 Коли – 8 листопада, початок реєстрації о 9:45.

ДеУкраїнський кризовий медіа центр, Київ, вул. Хрещатик, 2, Український дім (ст. м. «Хрещатик», «Майдан Незалежності»)

Передбачена трансляція заходу українською та англійською мовами.

 

Довідково:

 Нагадаємо, що минулого тижня ЦЕС і РПР провели серію панельних дискусій, де обговорювали з представниками місцевої влади, журналістами та громадськими активістами, як перемогти популізм і зробити успішними реформи в Україні. Про вплив стереотипів і популізму на проблему сприйняття реформ говорили в Одесі, Львові та Харкові.

Соціологічне дослідження «Критичне мислення проти популізму» було ініційоване Центром економічної стратегії і проведено дослідницькою компанією GfK Ukraine за підтримки Посольства Чехії в Україні.

Захід проходитиме у рамках кампанії по протидії найпоширенішим популістським стереотипам у п’яти сферах, які були визначені урядом та міжнародними донорами як пріоритетні: освіта, медицина, земля, пенсійна система, приватизація.

Центр економічної стратегії (ЦЕС) – незалежний центр досліджень державної політики, який було засновано в травні 2015 року. Завдання ЦЕС – підтримка реформ в Україні з метою досягнення стійкого економічного зростання країни. Центр робить внесок у розробку стратегії економічного зростання України, здійснює незалежний аналіз найбільш важливих аспектів державної політики, а також розбудовує громадську підтримку реформ.

Методологія. Репрезентативне опитування громадян України проведено в рамках проекту «Критичне мислення проти популізму», ініційованого Центром економічної стратегії за підтримки Посольства Чеської Республіки в Україні. Опитування здійснила компанія GfK Ukraine методом телефонних інтерв’ю та фокус-груп. Проведено 2070 інтерв’ю за ключовими реформами – пенсійній, освітній, медичної, земельній та приватизації. З метою оптимізації тривалості опитування кожний респондент оцінював в середньому дві випадково вибрані реформи.  Крім того, в Києві, Харкові, Львові, Лубнах проведено 10 фокус-груп – по дві на кожну з реформ.  Опитування проведено в липні-вересні 2017 року.

Назад до розділу "Події"
Файли для завантаження
штрих

Контактна особа

штрих

Форма реєстрації для участі

штрих

Усі поля обов'язкові для заповнення