АНОНС “Верховенство права в Україні. Quo Vadis?”

Центр економічної стратегії запрошує правників, представників державної влади та місцевого самоврядування, громадських активістів та студентів на публічну зустріч-дискусію із громадським діячем та музикантом, членом Наглядової ради ЦЕС Святославом Вакарчуком.

Коли? 29 жовтня 2018 року о 13:15
Де? м. Харків, вулиця Академіка Павлова 271, Radmir-Expohall.

В Україні фундаментальний правовий принцип верховенства права закріплений у статті 8 Конституції України. Але чи діє він на практиці? Чи є громадяни нашої держави насправді рівними перед законом? Що саме потрібно зробити для того, щоб справжнє верховенство права стало невід’ємним атрибутом нашого повсякденного життя?

Протягом останніх років судова гілка влади в Україні була об’єктом реформування. Але чи стала наслідком цих реформ можливість для кожного громадянина захистити свої права та відстояти справедливість у незалежній судовій системі? І чи дійсно нинішня судова система позбавлена впливу третіх осіб?

Своїм баченням означених питань під час публічної зустрічі-дискусії поділиться громадський діяч та музикант Святослав Вакарчук.

Під час події зареєстровані учасники зможуть долучитися до дискусії та поставити спікеру запитання. Для участі у заході просимо вас до 18:00 26 жовтня 2018 року зареєструватися за посиланням.

Кількість місць обмежена. Зареєстрованим учасникам надійде підтвердження на електронну пошту. Реєстрація може бути закрита раніше у разі значної кількості учасників.
Представники ЗМІ, які бажають бути присутніми, реєструються через загальну форму (окремої медіа події не планується)

Назад до розділу "Події"
Файли для завантаження
штрих

Контактна особа

штрих

Форма реєстрації для участі

штрих

Усі поля обов'язкові для заповнення