Виконавчий директор Центру економічної стратегії Гліб Вишлінський переобраний до Ради Коаліції ГО «Реанімаційний пакет реформ»

18 грудня 2018 року під час чергових зборів коаліції громадських організацій «Реанімаційний Пакет Реформ» учасники коаліції підтримали кандидатуру виконавчого директора Центру економічної стратегії Гліба Вишлінського та вчетверте обрали його до складу Ради коаліції.

«Громадянське суспільство після Революції Гідності продемонструвало, що успішно може виконувати роль рушія змін. Через експертне напрацювання рішень у профільних групах РПР, участь у циклі розроблення державних політик, а деколи і публічний тиск, Коаліція допомагає змінам у країні відбуватися. На наступний рік ми сформували Дорожню карту реформ – оновлене експертне бачення пріоритетів реформування і розвитку країни на наступні п’ять років у 21 сфері державної політики – і будемо працювати, аби ці амбітні зміни стали реальністю», – прокоментував Гліб Вишлінський стратегічне бачення розвитку Коаліції.

До нового складу Ради також увійшли:

Ірина Бекешкіна, Фонд «Демократичні ініціативи»,
Ігор Бураковський, Інститут економічних досліджень та політичних консультацій,
Леся Василенко, ГО «Юридична сотня»
Гліб Вишлінський, Центр економічних стратегій
Олександра Дворецька, Восток SOS
Юлія Кириченко, Центр політико-правових реформ
Світлана Конончук, Український незалежний центр політичних досліджень
Наталя Лігачова, ГО «Детектор медіа»
Віктор Таран, Центр політичних студій і аналітики “Ейдос”
Анатолій Ткачук, Інститут громадянського суспільства
Тарас Шевченко, Центр демократії та верховенства права
Ярина Ясиевич, Центр досліджень визвольного руху

Рада РПР – це орган стратегічного управління, який впроваджує стратегію, ухвалену Зборами громадських організацій, розробляє та ухвалює тактичні рішення.
У зборах взяли участь представники 26 громадських організацій – учасників коаліції з ухвальним правом голосу, а також більше 10 асоційованих членів РПР.

Назад до розділу "Події"
Файли для завантаження
штрих

Контактна особа

штрих

Форма реєстрації для участі

штрих

Усі поля обов'язкові для заповнення