Обрано двох нових членів Наглядової Ради ЦЕС

15 Січня 2020
Поділитись

14 січня відбулося щорічне засідання Загальних зборів Центру економічної стратегії, на якому члени організації заслухали річні звіти Наглядової Ради, Виконавчого директора та висновки Ревізора, а також затвердили фінансовий план діяльності Організації на 2020 рік. 

Враховуючи, що два члени Наглядової Ради Святослав Вакарчук та Юлія Клименко добровільно припинили своє членство в Організації та відповідно припинили повноваження членів  Наглядової Ради, відповідно до пп. 4.6.5 Статуту Організації було обрано новими членами Наглядової Ради:

  •  Білан Олену Валеріївну;
  •  Сульжика Романа Миколайовича.

Олена Білан була радником ЦЕС. Олена має 15 років досвіду роботи в сфері макроекономічного аналізу та прогнозування. З 2009 року вона працює головним економістом компанії Dragon Capital. Олена також входить до редакційної колегії VoxUkraine.

Роман Сульжик також був радником ЦЕС. Роман має понад 20 років професійного досвіду в сфері міжнародних ринків капіталу. У 2015-2016 роках очолював Наглядову раду “Національного депозитарію України”. В 2019 році Роман Сульжик став незалежним членом ради директорів ПриватБанку.

Таким чином, зараз в Наглядову раду ЦЕС входять Томаш Фіала (голова Наглядової Ради), Олена Білан, Ярина Ключковська, Іван Міклош, Роман Сульжик. 

Річний звіт Центру економічної стратегії та фінансові результати будуть опубліковані протягом лютого 2020 року на сайті організації.

X