ЦЕС завершив тендер на послуги із організації заходів протягом 2020 року

15 Січня 2020
Поділитись

14 січня 2020 року Центр економічної стратегії завершив розгляд пропозицій (тендер із надання послуг із організації заходів на 2020 рік), що надійшли у відповідь на Запит на пропозицію № 5/08/02/2020, розміщений на сайті ЦЕС 11 грудня 2019 року за посиланням.

Для оцінки пропозиції конкурсних торгів використовувався бальний метод. Для оцінки застосовувалися показники, кожен з яких оцінювався по п’ятибальній системі, де 5 – вище вимоги, 4 –   відповідність вимогам, 3-1 – не повністю задовольняє умовам вимоги. Після цього проводились розрахунки сумарної кількості балів по кожній пропозиції.

Критерії обрання постачальника послуг із організації заходів :

  • професійний досвід в організації заходів;
  • досвід роботи з міжнародними організаціями;
  • можливість роботи як в Києві, так і в інших містах України;
  • умови оплати (можливість пост-оплати);
  • додаткові переваги.

Пропозиція конкурсних торгів, яка отримала найвищий бал, визнається найбільш відповідною критеріям запиту, а учасник, який її запропонував, визнається переможцем.

Основним переможцем тендера визначено B&M Event Company (ФОП Політ С.Г.). Резервним переможцем, у випадку, якщо основний переможець не зможе запропонувати прийнятну для  ГО «Центру економічної стратегії» підтримку заходів, обрано ТОВ «СТАРМАЙС».

Дякуємо всім учасникам тендера і запрошуємо до участі в наступних тендерах!

X