fbpx

Як зробити зарплати на держслужбі конкурентними та прозорими

16 Серпня 2019
Поділитись
Прес-реліз Керівники на держслужбі заробляють вдвічі менше, ніж у бізнесі – дослідження Завантажити Прес-реліз Керівники на держслужбі заробляють вдвічі менше, ніж у бізнесі – дослідження (356.90 KB)
Аналітичний бріф ЦЕС Завантажити Аналітичний бріф ЦЕС (447.48 KB)
Аналітичний бріф EU4PAR щодо класифікації посад на держслужбі Завантажити Аналітичний бріф EU4PAR щодо класифікації посад на держслужбі (388.25 KB)
Презентація Ірини Піонтківської Завантажити Презентація Ірини Піонтківської (1.06 MB)
Презентація Івана Хілобока Завантажити Презентація Івана Хілобока (442.31 KB)
Презентація Угіса Сікса Завантажити Презентація Угіса Сікса (698.91 KB)
Презентація Ілони Шарової Завантажити Презентація Ілони Шарової (884.11 KB)

Центр економічної стратегії спільно з проектом Європейського Союзу “Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні” (EU4PAR) запрошують до обговорення підходів реформи оплати праці на державній службі відповідно до європейських принципів державного управління та з урахуванням бюджетних обмежень. 

Експертний круглий стіл “Як зробити зарплати на держслужбі конкурентними та прозорими — готові рішення для уряду” відбудеться у середу 28 серпня о 9:30 у готелі Riviera House (вул. Сагайдачного 15, Київ).

Програма заходу:

9:00-9:30 – Реєстрація та кава

9:30-9:40 – Вступне слово про європейські принципи держслужби та системи оплати праці, Угіс Сікс, Керівник проекту EU4PAR

9:40-10:00 – Презентація «Як зробити оплату праці на державній службі в Україні конкурентною в умовах чинних бюджетних обмежень?», Ірина Піонтківська, старший економіст Центру економічної стратегії

10:00-10:15 – Презентація «Як створити ефективну систему класифікації державних служб як основу для оплати праці на державній службі», Ілона Шарова, старший HR експерт EU4PAR, директор HUDSON Україна

10:15-10:30 – Коментар Костянтина Ващенка, голови Національного агентства України з питань державної служби

10.30-10.45 – Коментар Івана Хілобока, старшого проектного менеджера Офісу Реформ Кабінету Міністрів України

10:45-11:30 – модерована дискусія

Для участі у заході необхідно пройти онлайн-реєстрацію до 26 серпня за посиланням.

Довідкова інформація:

Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні (EU4PAR) – це проект ЄС, який підтримує Уряд України у впровадженні Стратегії реформування державного управління, ухваленої в червні 2016 року. Проект надає консультативну та практичну допомогу у розбудові спроможності Кабінету Міністрів України з метою побудови підзвітного, спроможного і результативного державного управління в Україні. Підтримка проекту направлена на створення умов для розробки якісних урядових рішень, підзвітного урядування, професійної державної служби та удосконалення державних послуг.


Читайте у ЗМІ
Подія у фб
X