Якою буде економіка України до кінця 2026 року? Огляд прогнозів

5 серпня 2026

Центр економічної стратегії (ЦЕС) спільно з German Economic Team (GET) запрошує вас долучитися до обговорення «Якою буде економіка України до кінця 2026 року? Огляд прогнозів».

Українська економіка входить у другу половину 2026 року з новими викликами. Попри відносну макрофінансову стабільність, повномасштабна війна триває, а потреби у фінансуванні оборони продовжують зростати. Водночас зовнішні шоки, зокрема невизначеність навколо Ормузької протоки, посилюють ризики для інфляції та тиснуть на гривню.

5 серпня о 16:00 ми обговоримо, наскільки всі ці фактори вплинуть на економічну ситуацію, курс гривні та ціни до кінця 2026 року і далі.

Обговоренню передуватиме презентація прогнозів від неурядових експертів на які відреагують представники влади.

Розклад події:

16:00 – 16:15 Презентація урядових та аналітичних прогнозів, Марія Репко, заступниця директора ЦЕС;

16:15 – 17:25 Дискусія та Q&A:

Представники аналітичних компаній (участь уточнюється):

  • Олена Білан, головна економістка інвесткомпанії Dragon Capital та учасниця наглядової ради ЦЕС;
  • Олександра Бетлій, провідна наукова співробітниця Інституту економічних досліджень та політичних консультацій;
  • Дмитро Круковець, експерт з макроекономічного аналізу, KSE Institute;
  • Олександр Паращій, керівник аналітичного відділу ІК Concorde Capital;
  • Ольга Піндюк, економістка Віденського інституту економічних досліджень;

Коментарі та огляд офіційних прогнозів:

  • Володимир Лепушинський, заступник голови Національного банку України.

17:25 –17:30 Підсумок дискусії від Гаррі Полушкіна, German Economic Team.

Модераторка: Марія Репко, заступниця директора Центру економічної стратегії.

Поділитись