fbpx

Трекер відновлення української економіки

Трекер 11.10 Завантажити Трекер 11.10 (764.75 KB)

Оновлено: 11.10.2021

Оновили дані трекеру економічних змін на час пандемії. Підписатися на розсилки можна за посиланням. Ми проаналізували мобільність громадян, пошук роботи і вакансії, а також споживання електроенергії. Вдячні за надання даних для трекера компаніями Google,  Work.ua, Rabota.ua, Jooble, ЛУН, Укренерго, Dragon Capital, Приватбанк, Опендатабот, Aviasales, RailwayBot, Poster, Booking.com, Airbnb, Transparent, Vrbo, Tripadvisor, OLX Робота, київський метрополітен.

 

Українці продовжують поступово повертатися в офіси, планувати подорожі літаком чи потягом, також зростає виручка закладів громадського харчування. На фоні невеликого пожвавлення мобільності спостерігається зростання споживання електроенергії. При цьому медіанна ціна оренди дво- та трикімнатних квартир іде вниз.

Мобільність українців

Попри посилення карантинних обмежень в Україні, мобільність продовжує триматись на високому рівні. Відвідування ТРЦ цього тижня не змінилось, а користуватись транспортом і ходити в продуктові стали на 1% частіше. Відвідування робочих місць також зросло (+1% за тиждень, +3% від початку осені).

Ринок праці

Кількість відкритих вакансій зростає другий тиждень поспіль (+8% за тиждень та +14% за останні два тижні). Зараз пропозиція роботи є такою ж, як під час піку на початку вересня цього року.

Кількість шукачів роботи за останній тиждень трохи зменшилась (-1%). Попри це, минулого року в аналогічний період менше українців шукали роботу (-6%).

Робітничі вакансії

За останній тиждень і кількість оголошень робітничих вакансій, і кількість відгукувачів на них зменшилась на 2%. Порівняно з цим періодом минулого року, зараз на 19% менше людей відгукуються на такі вакансії, тоді як вакансій відкрито в 1,5 раза більше.

Заклади харчування

Від початку вересня кількість відкритих закладів харчування тримається на одному рівні і є на 18% меншою, аніж в цей період минулого року. Виручка таких закладів за останні два тижні зросла на 5%.

Купівля авіаквитків

Поки подорожі за кордон відкриті для українців, кількість заброньованих авіаквитків зростає (+5% за тиждень). Кількість бронювань зараз є найвищою від початку цього року (на 2% більше, аніж під час піку на початку серпня).

Купівля залізничних квитків

Залізничні квитки цього тижня купували більше на 5%. Минулого року в цей період попит на залізничні квитки був на третину меншим.

Короткострокове бронювання житла

Українці бронюють менше помешкань для відпочинку (-2%). Зараз короткотермінових бронювань роблять більше, аніж в аналогічні періоди в 2019 (+10%) та 2020 (+29%) роках. Нагадуємо, це також може бути пов’язано із збільшенням частки онлайн бронювань на ринку.

Оренда житла

Медіанна ціна на оренду однокімнатних квартир в Києві за останній тиждень зросла на 1,2%. В той же час, ціни на дво- та трикімнатні варіанти зменшились (-6,2% та -3,7% відповідно).


Споживання електроенергії

Електроенергію в Україні цього тижня стали споживати на 1% більше. Споживання електроенергії, скориговане на температуру, продовжує триматись на рівні минулого року, тоді як в 2019 році в цей період показник був на 4% більшим.

Мобільність в метрополітені в Києві

Цього тижня без оновлень

Ви можете отримувати актуальні дані трекеру на пошту. Достатньо лише заповнити форму нижче. 

X