fbpx

Трекер відновлення української економіки

Трекер 15.11 Завантажити Трекер 15.11 (1.33 MB)

Оновлено: 29.11.2021

Оновили дані трекеру економічних змін на час пандемії. Підписатися на розсилки можна за посиланням. Ми проаналізували мобільність громадян, пошук роботи і вакансії, а також споживання електроенергії. Вдячні за надання даних для трекера компаніями Google,  Work.ua, Rabota.ua, Jooble, ЛУН, Укренерго, Dragon Capital, Опендатабот, Aviasales, RailwayBot, Poster, Booking.com, Airbnb, Transparent, Vrbo, Tripadvisor, OLX Робота, київський метрополітен.

Мобільність українців

Мобільність українців цього тижня зросла. Відвідування закладів торгівлі та розваг зросло на 2%, відвідування продуктових та аптек, а також використання транспорту – на 1%.

Найбільше зросло відвідування робочих місць (+3% за тиждень, +7% від початку листопада) і на 6% перевищило показник, який спостерігали в цей період минулого року.

Станом на 29 листопада в жовтій зоні епіднебезпеки знаходяться Чернівецька, Тернопільська, Кіровоградська та Харківська області, в помаранчевій – Закарпатська та Полтавська області.

Вакцинація населення

В Україні частка населення, вакцинованого першою дозою, зросла до 32,1%. Повністю вакциновано вже 26,5% населення.

Більше половини населення вакциновано першою дозою тільки в місті Києві. Найменша частка вакцинованих – у Закарпатській області (22,4%).

Купівля залізничних квитків

За останній тиждень кількість покупок залізничних квитків збільшилась на 3%. Зараз таких квитків купують стільки ж, скільки і в цей період минулого року.

Купівля авіаквитків

Авіаквитки цього тижня бронювали на 1% більше. Кількість заброньованих авіаквитків зараз тільки на 4% менша від піку в середині жовтня цього року.

Ви можете отримувати актуальні дані трекеру на пошту. Достатньо лише заповнити форму нижче. 

Ринок праці

Кількість відкритих вакансій за тиждень зменшилась на 1%. Зараз вакансій відкрито більше, аніж в аналогічний період минулих років (на чверть більше порівняно з 2019 роком, на половину більше порівняно з 2020 роком).

На відміну від трендів попередніх років, зараз кількість шукачів роботи зростає (+2% за тиждень, +4% від початку місяця).

Робітничі вакансії

Кількість оголошень робітничих вакансій цього тижня не змінилась. Кількість відгукувачів на такі вакансії зросла на 3% і зрівнялась з рівнем минулого року.

Короткострокове бронювання житла

За тиждень кількість короткотермінових бронювань житла зменшилась на 1%. В цей період минулих років таких бронювань робили значно менше.

Оренда житла

Впродовж останнього тижня зменшилась медіанна ціна на оренду одно- (-2,3%) та двокімнатних (-3,3%) квартир в Києві. Ціна на трикімнатні варіанти зросла на 2%.

Споживання електроенергії

Зараз споживання електроенергії, зважене на температуру, є більшим, аніж в аналогічний період минулих років. В 2019 році електроенергію споживали на 3% менше, в 2020 році – менше на 5%.

Мобільність в метрополітені в Києві

Цього тижня немає оновлень.

X