Приватизація: регіональний контекст

logos priv

Центр економічної стратегії реалізує комплексний проект із підтримки прозорості процесу приватизації державних підприємств у регіонах.

Прозора та чесна приватизація без корупції стане джерелом інвестицій, що є необхідною умовою зростання економіки та, як наслідок, зростання добробуту громадян, створення нових робочих місць. Ми впевнені, що звільнення державних підприємств від корупції та захоплення політиками стане можливим через їх приватизацію стратегічним інвесторам. Прозора та чесна приватизація також допоможе підвищити ефективність  українських підприємств та посилить позитивний соціальний ефект від їх продажу.

Відтак, мета проекту – сформувати суспільний запит громадян на прозору та чесну приватизацію українських підприємств стратегічним інвесторам.

Для цього в рамках проекту Центр економічної стратегії працюватиме над збільшенням поінформованості щодо процесів приватизації та підтримки процесів громадянами України, особливо в місцях розташування великих об’єктів.

Фокус проекту – на антикорупції та активності в місцях розташування великих об’єктів – Запоріжжі, Києві, Одесі та Харкові.

В рамках проекту заплановано:

  • дослідження громадської думки, на основі якого буде напрацьовано опис очікувань громадян від приватизації, сформовані рекомендацій щодо процесу приватизації відповідно до цих очікувань
  • низку публічних дискусій та семінарів для регіональних громадських організацій, активістів, медіа для підвищення обізнаності громадян про перебіг приватизації.

Проект триватиме до кінця вересня.

В рамках проекту буде опубліковане дослідження громадської думки щодо перебігу приватизації та громадської підтримки цієї реформи.

Проект «Адвокація приватизації с фокусом на антикорупцію і регіональна активність в місцях розташування великих об’єктів» виконується Центром економічної стратегії у співпраці з Центром демократії та верховенства права в рамках проекту «Посилення коаліції РПР», який впроваджується за підтримки Європейського Союзу.

Файли для завантаження
штрих

Контактна особа

штрих

Підписуйтесь на розсилку штрих