fbpx

Що робити Києву з комунальними підприємствами?

15 Червня 2021
Поділитись

Запрошуємо вас 15 червня о 11:00 долучитися до публічного обговорення обговорення «Що робити Києву з комунальними підприємствами?», яке відбудеться в онлайн форматі на платформі Zoom.

Київ найзаможніше та найбільше місто України, тому витрачає на комунальні підприємства значно більше бюджетних коштів, ніж інші міста. Ці гроші йдуть на закупівлі, покриття операційних збитків та капітальні інвестиції в майно комунальних підприємств. При цьому час від час спалахують скандали через підозри у зловживаннях повноваженнями директорами КП, розкраданні бюджетів тощо.

Запрошуємо на презентацію дослідження Центру економічної стратегії «Що робити Києву з комунальними підприємствами», яке підготовлено завдяки фінансовій підтримці Atlas Network, а також до обговорення, як зробити роботу київських КП більш прозорою та підзвітною киянам, а видатки міста ефективнішими.

Програма події:

11:00-11:20 – Презентація дослідження «Що робити Києву з комунальними підприємствами?», Богдан Прохоров, економіст Центру економічної стратегії, Гюнель Бабакішієва, співавторка дослідження та аналітикиня центру «Ейдос»

11:20-11:30 – презентація аналітичних інструментів для контролю за діяльністю київських КП, Катерина Багацька, Ольга Зеленяк, співавторки дослідження та аналітикині центру «Ейдос»

11:30-12:10 – публічна дискусія «Що робити Києву з комунальними підприємствами?»

Учасники дискусії:

  • Максим Бахматов, засновник ГО «Офіс трансформації»
  • Олексій Коваленко, національний експерт Ради Європи, член координаційної ради Ініціатива Партнерство відкритий уряд, керівник ГО «Форум розвитку громадянського суспільства»
  • Оксана Колтик, директорка Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту КМДА (очікуємо підтвердження)
  • Василь Попатенко, заступник голови комісії Київської міської ради з питань власності
  • Ксенія Семенова, заступниця голови комісії Київської міської ради з питань цифрової трансформації та адміністративних послуг
  • Олексій Хмельницький, голова Північного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України
  • Ольга Балицька, депутатка Київради 8 скликання, радниця Київського міського голови, громадська діячка
  • Представник КМДА

Модератор: Гліб Вишлінський, виконавчий директор Центру економічної стратегії

12:10-12:30 – Питання та відповіді

Зареєструватися на подію можна через форму нижче.

X