fbpx

Анонс. Ринок праці після коронакризи: які професійні навички будуть потрібні жінкам?

25 Серпня 2021
Поділитись

27 серпня о 12:00 запрошуємо вас на презентацію результатів нашого дослідження «Ринок праці після коронакризи: які професійні навички будуть потрібні жінкам?».

Захід можна буде відвідати особисто або подивитися онлайн. Реєстрація внизу сторінки. У формі напишіть “онлайн” чи “офлайн”, щоб ми змогли орієнтуватися у кількості гостей. 

Жінки виявилася вразливішими до наслідків коронакризи, ніж чоловіки. Це сталося через їхню концентрацію у тих сферах, що найбільше постраждали від обмежень, а також через закриття дитсадків та шкіл.

Критичним є те, що пандемія підсвітила неефективні точки: прискорила автоматизацію праці та перехід до гібридного чи дистанційного формату роботи. 

Дослідження Центру економічної стратегії ставить за мету визначити групи жінок, які найбільше постраждали від наслідків коронакризи, та оцінити можливі шляхи для їх адаптації до постійних змін на ринку праці. Нашу аналітичну записку ми розробили за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Напрацювання ми презентуємо у Діалог Хабі (вул. Володимирська 43, м. Київ). Щоб потрапити на подію – реєструйтесь у формі знизу. 

Кількість місць обмежена. Перед подією ви отримаєте підтвердження участі на пошту.

План заходу:

12:00-12:15 – презентація дослідження «Ринок праці після коронакризи: які професійні навички будуть потрібні жінкам?», Ганна Сахно, економістка Центру економічної стратегії

12:15-13:10 – публічна дискусія «Як допомогти жінкам адаптуватися до змін на ринку праці внаслідок коронакризи»

Учасники обговорення:

  • Юрій Баланюк, голова Національного агентства кваліфікацій;
  • Інна Бондіні, начальник Управління надання послуг населенню Державного центру зайнятості;
  • Тетяна Дяденко керівник проєктів та програм Укрпошти;
  • Ольга Купець, кандидатка економічних наук, доцентка Київської школи економіки та позаштатна консультантка Світового банку.
  • Юлія Янчар, PR-директорка Фонду Олени Пінчук

Модератор: Юлія Мінчева, лідерка проєкту VoxConnector аналітичної платформи VoxUkraine

13:10-13:30 – питання та відповіді

X