fbpx

Скільки людей втратило роботу через коронавірус? Офіційна статистика та альтернативні джерела

28 Липня 2020
Поділитись

Запрошуємо на онлайн пресконференцію Центру економічної стратегії «Скільки людей втратило роботу через коронавірус? Офіційна статистика та альтернативні джерела», яка відбудеться 28 липня о 12:00 через програму ZOOM.

Згідно даних Держстату щодо кількості найманих працівників, лише 2% від робочої сили (368 тис. українців) втратили роботу під час пікового періоду коронакризи. Центр економічної стратегії провів дослідження, в якому ми порівняли ці дані із показниками, що публікуються на найбільш популярних сайтах пошуку роботи – work.ua та robota.ua та з даними соціологічних опитувань, щоб зрозуміти, чи можна на основі різних джерел побачити реальну картину – скільки людей втратило роботу під час кризи та наскільки зайнятість встигла відновитися після введення адаптивного карантину.

Програма пресконференції:
12:00- 12:20 Презентація «Якою була ситуація на ринку праці під час карантину та чи відбувається відновлення?», Дарія Михайлишина, економістка ЦЕС
12:20-12:45 – Q&A

Якщо у вас є запитання щодо цієї теми до ЦЕС, ви можете написати їх в полі «Ваші питання або коментарі» при реєстрації на подію. Для участі у пресконференції просимо пройти реєстрацію за посиланням.

X