fbpx

Чи стане Україна більш відкритою для бізнесу? — дискусія в Берліні

Програма дискусії в Берліні (англійською) Завантажити Програма дискусії в Берліні (англійською) (432.70 KB)

Запрошуємо на Ukraine Breakfast Debate на тему «Економічні виклики під час зміни уряду: чи стане Україна більш відкритою для бізнесу?», який пройде 25 червня в Берліні (Kalkscheune, Johannisstraße 2).

В рамках події Гліб Вишлінський, виконавчий директор Центру економічної стратегії (Київ), Оксана Кузяків, виконавчий директор Інституту економічних досліджень та політичних консультацій (Київ), Дмитро Яблоновський заступник директора Центру економічної стратегії (Київ) проаналізують сучасний стан економіки України та економічну політику уряду. Будуть розглянуті наступні питання:
– Які основні ризики та виклики для уряду, що буде сформований незабаром, в умовах економічного розвитку України?
– Що робити з державними компаніями, які досі домінують у важливих секторах української економіки?
– Які кроки необхідно вжити для того, щоб розділити політичні та бізнес-інтереси?
– Як розвиваються малі та середні підприємства з часів Євромайдану? Як вони можуть бути посилені?
– Які стимули можуть бути створені для того, щоб залучити більше іноземних інвесторів і укріпити міжнародну торгівлю?

Коментарі з німецької сторони будуть надані професором Нікалсом Рюффером, Німецьке міжнародне співробітництво (GIZ), Київ та Уте Кохловськи-Каджаєм, керуючий директор, Німецька Східна Бізнес Асоціація (OAOEV), Берлін

Зверніть увагу, що захід буде проводитися англійською мовою.

Зареєструватися на подію у Берліні необхідно до 20 червня 2019 року за наступним посиланням.

Цей захід є спільною ініціативою проектів берлінського Інституту європейської політики “Платформа для аналітики та міжкультурної комунікації” (PAIC) та “Берлінський політичний хаб”. Проект PAIC спрямований на поширення професійного досвіду серед українських аналітичних центрів, створення синергії між німецькими та українськими аналітичними центрами та передачу знань про події в Україні до Німеччини. PAIC проводиться в тісній співпраці з Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва (DIF, Київ) та
think twice UA (Київ), ініціативи з розвитку, дослідження та популяризації think tanks, і підтримується Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини. «Берлінський політичний хаб» прагне подолати розрив між обговоренням європеїзації в ЄС (Німеччина) та сусідніх країнах ЄС, об’єднавши дослідницькі організації з країн Східного партнерства (Грузія, Молдова та Україна) зі своїми колегами у Берліні.

X