fbpx

Відставка Голови НБУ через тиск – перший крок до обвалу гривні і стрибка цін

2 Липня 2020
Поділитись

Заява Голови НБУ про відставку через політичний тиск може закінчити короткий час фінансової стабільності в Україні.

Мрії голови фінансового комітету Ради Данила Гетьманцева про вищу інфляцію і слабку гривню можуть здійснитися. Депутатка економічного комітету Людмила Буймістер надрукує свої омріяні сотні мільярдів. Голова економічного комітету Дмитро Наталуха роздасть ці сотні мільярдів олігархам “для підтримки промисловості”. А ще один олігарх Коломойський зрадіє, бо країна знову піде шляхом до дефолту.

Ні, це не з підручника історії України про початок 90-х, коли ціни за один рік зросли на 10000%. А українці на десятиліття втратили довіру до національної валюти. Це може стати реальністю вже зараз.

Замість того, щоб спробувати зберегти стабільність в країні в час глобальної кризи, політики штовхають її до прірви. І змушують нас згадувати жахи 90-х замість думати про майбутнє. Та боятися, чи не приведуть вони Україну до сьогодення Лівану, де дефолт і обвал банків призвели до девальвації валюти за останній тиждень на 40%, зростання цін на продукти втричі за останні місяці, черг за хлібом та загрози голоду.

Це матиме ціну для політиків. Але пережити доведеться всім нам.


Читайте у ЗМІ
Оригінал на УП
X