fbpx

Чи потрібно боятися китайських грошей в Україні?

14 Вересня 2021
Поділитись

Запрошуємо вас у п’ятницю 24 вересня о 12:00 долучитися до публічного обговорення “Чи варто боятися китайських грошей в Україні”, в рамках заходу буде презентоване дослідження Центру економічної стратегії, яке було підготовлено за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE). 

Зареєструватися можна через форму в кінці сторінки

Подія пройде в Inveria, зал South за адресою Володимирська, 49А, але також буде можливо долучитися до обговорення через zoom. 

Подія буде українською мовою з синхронним перекладом на англійську. 

Китай — це зростаюча супердержава, яка впливає на всі економіки світу. Зі своїм волатильним політичним ландшафтом, Україна не потрапила на орбіту Китаю, як це трапилося з деякими іншими східноєвропейськими країнами. Тим не менше, протягом останніх семи років Китай нарощував значний обсяг торгівлі з Україною, придбав відносно великі активи у сфері енергетики та сільського господарства, а також намагався придбати підприємство з будівництва авіаційних двигунів. 

В межах заходу ми поговоримо про найголовніші зміни у двосторонніх українсько-китайських економічних відносинах, узагальнимо китайську ділову практику в Україні та обговоримо, якою має бути стратегія держави в цих стосунках. 

Програма заходу:

11:50-12:00 – welcome coffee

12:00-12:05 Вступне слово, Ерік Хонтц, заступник регіонального директора в Європі та Євразії Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE)

12:05-12:25 презентація дослідження “Китайський економічний слід в Україні”, Дмитро Горюнов, старший економіст Центру економічної стратегії. 

12:25-13:10 – публічна дискусія “Чи варто боятися китайських грошей в Україні?”

Учасники дискусії:

     • Тарас Голуб, штатний радник Віцепрем’єрки з питань європейської та евроатлантічної інтеграції
     • Дмитро Горюнов, старший економіст Центру економічної стратегії
     • Віктор Довгань, радник Представництва ЄС в Україні, заступник Міністра інфраструктури з європейської інтеграції (2016 – 2019)
     • Михайло Лев, заступник міністра економіки України (очікуємо підтвердження)
     • Ольга Магалецька, керівниця Офісу Національної інвестиційної ради
     • Ерік Хонтц, заступник регіонального директора в Європі та Євразії Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE)

Модератор: Гліб Вишлінський, виконавчий директор Центру економічної стратегії

13:10-13:30 – сесія питання-відповіді та обговорення.

Просимо зазначити в коментарі при реєстрації, чи плануєте ви долучитися онлайн, чи прийдете в Інверію (Володимирська 49А) 

Кількість учасників заходу наживо буде обмежена відповідно до правил “жовтого” рівня. Ми зможемо прийняти лише тих, хто зареєструється першими, або надасть COVID-сертифікати.

X